Hodnotenie

Aktuálne letáky - CBA

Ospravedlňujeme sa, ale pre CBA nemáme žiadny platný leták.
Mohli by Vás zaujímať aj ďalšie letáky z kategórie Hypermarkety a supermarkety, napríklad:

CBA Slovakia, a.s. je jedným z desiatich samostatných právnych subjektov, ktoré podnikajú na území Slovenskej republiky pod franšízovou značkou CBA. Potenciál spoločnosti, ako prijímateľ franšízy CBA, potvrdzuje aj jej postavenie, ako najväčšieho samostatného slovenského obchodného subjektu na domácom maloobchodnom trhu s potravinami.

V súčasnosti prevádzkuje 2 logistické distribučné centrá a približne 330 maloobchodných prevádzok, najmä na strednom a západnom Slovensku.

Sieť prevádzkových jednotiek je rozdelená do maloobchodných reťazcov:

  • CBA Potraviny
  • CENT Supermarket CBA
  • Diskont CBA

Okrem trvalo nízkych cien predajne CBA každé dva týždne zverejňujú CBA leták, kde sú uvedené zvýhodnené ceny vybraných produktov a služieb za dané obdobie v danom regióne. 

Pozrite si tiež české letáky CBA


Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.