Dr. Max I Bioderma 2+1 zadarmo ! LAMAXshop.sk I ZĽAVA na Audio!

Hodnotenie

Aktuálne letáky - Tchibo

Ospravedlňujeme sa, ale pre Tchibo nemáme žiadny platný leták.
Mohli by Vás zaujímať aj ďalšie letáky z kategórie Textil a šport, napríklad:

Tchibo vstúpilo na vtedajší trh ČSFR v roku 1991. Od tej doby cez dôsledné marketingové akcie sa vysoko kvalifikovaní zamestnanci postarali o vysokú popularitu a o povedomie značky Tchibo. Ešte pred rozdelením krajiny spoločnosť zaujala na tunajšom trhu vedúce postavenie. Bezprostredne po rozpade ČSFR nasledovalo v roku 1993 založenie prvej slovenskej pobočky Tchibo v Bratislave. Distribúcia kávy Tchibo prebieha od tej doby prostredníctvom veľkoobchodnej a maloobchodnej potravinárskej siete. Od roku 2008 firma Tchibo investuje na slovenskom trhu desiatky miliónov korún na rozvoj novej, medzinárodne úspešnej obchodnej činnosti, zameranej na predaj týždenne nových tematických kolekcií spotrebného tovaru Tchibo pod heslom „Každý týždeň nový svet“.

Kvalita

Značka Tchibo si potrpí na znamenitú kvalitu kávy, s ktorou súvisí nielen starostlivý výber tých správnych kávových zŕn, ale aj náročný proces praženia a koncovú prípravu samotnej kávy. Okrem kávy ako hlavného produktu ponúka spoločnosť Tchibo aj oblečenie pre dámy a pánov, elektrické prístroje, posteľnú bielizeň, ale aj napríklad nábytok.

Predajne

Tchibo predajne sa v súčasnosti nachádzajú na Slovensku v siedmich mestách. Sú nimi Banská Bystrica, Bratislava, Košice, Nitra, Poprad, Trnava a Žilina. Svoje výrobky spoločnosť ponúka aj na svojom webe tchibo.sk, kde zákazník vždy nájde aktualizovaný tchibo leták.

Pozrite si tiež české letáky Tchibo


Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.