Hodnotenie

Aktuálne letáky - Pepco

Ospravedlňujeme sa, ale pre Pepco nemáme žiadny platný leták.
Mohli by Vás zaujímať aj ďalšie letáky z kategórie Textil a šport, napríklad:

Firma Pepco je sieťou diskontných predajní ponúkajúca sortiment pre domácnosť a rodinu za najnižšie ceny. Patrí medzi popredných predajcov detských odevov a úspešným dodávateľom dekoratívneho tovaru do domácnosti. Môže sa pýšiť počtom viac ako 6 miliónov zákazníkov mesačne a počtom tisíc predajní v Európe.

Sortiment

Pepco sortiment je možné rozdeliť na sortiment pre ženy, mužov a deti. Je ním oblečenie, obuv, spodná bielizeň, ozdoby a doplnky k oblečeniu, dojčenské potreby, hračky a hry pre vzdelávanie, kozmetika, produkty do domácnosti či sezónny tovar ako najrôznejšie dekorácie k Valentínovi, Veľkej noci, Sviatku všetkých svätých a Vianociam, potreby do záhrady a na turistiku.

Projekty a charitatívne podujatia

Pepco už dlhodobo podporuje projekty Szlachetna Paczka (Šľachetný balíček) a PEPCO pomaga pełną PACZKĄ (PEPCO pomáha plným balíčkom). Zamestnanci firmy sa ako dobrovoľníci zapájajú do týchto a ďalších charitatívnych činností a tým spoločne pomáhajú ľuďom v núdzi, prípadne zbierajú finančné prostriedky pre zdravotne postihnutých.

Predajne Pepco a internetový predaj

Na Slovensku sa nachádza až 64 kamenných predajní firmy Pepco, z toho až 6 predajní Pepco Bratislava. Pokiaľ sa vám nechce hneď opúšťať teplo domova a radšej by ste si tovar najprv prezreli na internete, je možné tak urobiť na webových stránkach pepco.sk. V Pepco letáku nájdete aktuálne akcie a hity. Možnosťou je tiež odoberať newsletter Pepco a tým pádom vám budú na mail prichádzať všetky novinky, ktoré by ste podľa Pepco nemali premeškať. Keď už na pepco.sk zistíte, čo sa vám hodí a čo chcete kúpiť, stačí vyraziť do najbližšej predajne. Tá sa dá jednoducho nájsť pomocou vyhľadávania priamo na stránke, kde zadáte PSČ alebo mesto a zistíte, ktorá z pobočiek je k danému miestu najbližšie.

Pozrite si tiež české letáky Pepco


Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.