Hodnotenie

Aktuálne letáky - Dr.Max

Hodnotenie Dr.Max  

Reklama

Lekárne Dr.Max vznikli v roku 2006 spojením viacerých verejných lekární po celom území Slovenska. Právne lekárne vystupujú ako samostatné spoločnosti s ručením obmedzeným spravované materskou spoločnosťou MIRAKL, a.s.

Lekárne Dr. Max sú rozdelené do troch základných skupín a to:

•    lekárne typu „drugstore“, ktoré sa vyznačujú hlavne tematickým prerozdelením sortimentu, blízkym kontaktom so zákazníkmi a miestom, t.j. umiestnením v obchodných domoch a nákupných centrách ako Kaufland, Tesco, Max a podobne.
•    lekárne v centrách miest, ktoré sú špecifické vysokým podielom predaja voľno predajného sortimentu
•    lekárne v blízkosti zdravotníckych zariadení, „poliklinické lekárne“, ktoré sú naopak špecifické predajom najmä prípravkov na recept.

Vo všetkých lekárňach ponúkame jednoduché zaradenie sortimentu do tematických regálov pre Vašu lepšiu orientáciu, služby ako meranie tlaku (okrem poliklinických lekární) a tuku zdarma, servis pitného režimu, zaujímavé zľavy, cenové a výherné akcie a hlavne štedrý  vernostný systém, kde za každú návštevu ponúkame 1 € a Vernostnú kartu Dr.Max zadarmo. Podmienkou pripísania € na vernostnú kartu nie je nákup žiadneho tovaru. € pripísané na vernostnej karte môžete použiť na úhradu voľnopredajného sortimentu.

* Presné podmienky a obmedzenia používania € na vernostnú kartu sú uvedené vo Všeobecných podmienkach Vernostného systému Dr.Max na www.drmax.sk.

Pozrite si tiež české letáky Dr.Max


Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.