Hodnotenie

Aktuálne letáky - Tescoma

Ospravedlňujeme sa, ale pre Tescoma nemáme žiadny platný leták.
Mohli by Vás zaujímať aj ďalšie letáky z kategórie Hobby, kutilstvo a domáce potreby, napríklad:

Značka Tescoma je registrovanou ochrannou známkou výrobcu kuchynských potrieb pre domácu a profesionálnu gastronómiu Tescoma s.r.o. Spoločnosť Tescoma ponúka originálne kuchynské potreby, ktoré ocení každá domácnosť. V ich ponuke sú potreby na varenie, pečenie, ale aj stolovanie. Každá gazdinka ocení týchto kuchynských pomocníkov do kuchyne, ba aj najnovšie vychytávky, ktoré ulahčia a spríjemnia kulinárske umenie. Produkty sú vyrobené s prvotriednych materiálov a ocenia ich všetky kategórie kuchárov – od začiatočníkov až po profesionálov. Všetky produkty, od luxusných súprav až po maslovačku s logom TESCOMA nakupujete priamo od výrobcu, tým máte zaručenú originalitu a kvalitu značky Tescoma. Súčasťou servisu sú samozrejme pôvodné recepty aj návody na použitie.

Značka Tescoma na svetovom trhu pôsobí už dlhodobo, dôvodom jej úspechu je mimoriadne široká ucelená ponuka kuchynských potrieb, prvotriedna kvalita použitých materiálov a dokonalé spracovanie výrobkov, čo je dôvodom veľkej obľúbenosti medzi zákazníkmi. Tescoma sa môže pochváliť originálnym dizajnom. Nakoniec je pre zákazníkov kvalitný a ľahko dostupný servis.

Predmetom podnikania značky Tescoma je najmä vývoj, dizajn a následne predaj značkových kuchynských potrieb. Firma Tescoma si udržiava stávajúce dominantné postavenie na českom a slovenskom trhu, svoju pôsobnosť naďalej  rozširuje do celého sveta.    

Firma si udržiava dominantné postavenie na českom a slovenskom trhu a chce naďalej rozširovať pôsobnosť do celého sveta.

Pozrite si tiež české letáky Tescoma


Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.