LAMAXshop.sk I Bezdrôtové počúvanie hudby so ZĽAVOU! LAMAXshop.sk I ZĽAVA na Audio!

Hodnotenie

Aktuálne letáky - Deichmann

Ospravedlňujeme sa, ale pre Deichmann nemáme žiadny platný leták.
Mohli by Vás zaujímať aj ďalšie letáky z kategórie Textil a šport, napríklad:

Spoločnosť Deichmann patrí v Nemecku ale aj v celej Európe k najväčšiemu predajcovi obuvi. Zamestnáva okolo 26 500 pracovníkov vo viac ako 2300 predajniach. V roku 2007 predala spoločnosť Deichmann celosvetovo viac než 122 mil. párov obuvi.

Deichmann je predajcom módne značkovej obuvi s trvale nízkymi cenami. Pýši sa príjemným interiérom, ktorý nabáda k návšteve predajne. Dojem robí veľký výber dámske, pánske a detské obuvi, cenovo neobyčajne výhodná ponuka aj priateľská obsluha. V modernom prostredí prezentuje Deichmann nielen obuv pre celú rodinu, ale aj množstvo vkusných doplnkov.

Rozvoj spoločnosti

V roku 2015 predala spoločnosť Deichmann cca 172,3 miliónov párov topánok vo svojich viac ako 3 710 predajniach. Spoločnosť Deichmann pôsobí okrem Nemecka a USA v ďalších 22 európskych krajinách a v jej radoch pracuje viac než 37 300 zamestnancov. Tí pracujú nielen v kamenných predajniach Deichmann, ale aj na centrále spoločnosti a v distribučných skladoch Deichmann.

Deichmann na Slovensku

Spoločnosť začala svoje pôsobenie v Slovenskej republike v roku 2004 a v priebehu viac než desiatich rokov neustále rozširuje svoj sortiment, služby zákazníkov a zákaznícky servis. Počet zamestnancov Deichmann Slovensko sa pohybuje cca okolo 437. Kamenných predajní sa na Slovensku nachádza 64. Najväčšie množstvo – až 7 z nich je Deichmann Bratislava. Zákazník si môže tovar pohodlne prezerať a zakúpiť aj domu na webe deichmann.sk.

Ship to Home

Služba Ship to Home funguje od októbra 2015. Ak konkrétna predajňa, do ktorej zákazník príde, nemá požadovanú obuv v správnej veľkosti, môže si ho objednať a nechať zaslať priamo domov. 

Pozrite si tiež české letáky Deichmann


Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.