dm drogerie markt

Hodnotenie

Aktuálne letáky - dm drogerie markt
Chcete vedieť, kedy vyjde nový leták dm drogerie markt? Nastavte si upozornenieDm drogerie markt

Prvá predajňa na Slovensku bola otvorená v roku 1995 v Bratislave. V súčasnosti sa na Slovensku nachádza 136 predajní dm drogerie.

Dm drogerie markt neponúka vo svojich predajniach iba rozsiahly sortiment v oblasti krásy a wellnessu, ale aj produkty starostlivosti o deti, domácnosť, zdravú výživu či krmivo pre domácich miláčikov. Široký sortiment dopĺňajú aj výrobky vlastnej značky dm a značky Balea. Čoraz väčšiu časť produktov tvoria aj biopotraviny značky Alnatura, výrobky fair trade a prírodná kozmetika.

Pre zákazníkov predajní dm drogerie markt je k dispozícii dm active beauty karta fialovej farby, na ktorú získavajú za každý nákup body, ktoré potom môžu vymeniť za zľavové knižky, v ktorých nájdu zľavy na produkty až do 50 %. Ďalšie zľavy zákazníci nájdu v letákoch dm drogerie.

Slogan Tu som človekom tu nakupujem charakterizuje filozofiu spoločnosti, ktorá stavia spokojnosť zákazníka na prvé miesto svojich záujmov. Dm drogerie markt si je vedomá, že úspech spoločnosti závisí od ľudí – nielen tých, ktorí v nej pracujú, ale predovšetkým tých, ktorí v nej nakupujú. Práve potreby a želania zákazníkov rozhodujúcou mierou formujú firemnú ponuku a jej výkony. Veľký dôraz pritom kladie na výber najlepších miest pre obchodné filiálky, aby sa zachoval tradičný princíp prísť za zákazníkom.

dm drogerie markt - akčné ponuky

Prezrite si aktuálne akčný tovar dm drogerie markt. Tie najlepšie ponuky z letákov nájdete v časti Tovar, zoznam obchodov potom v časti predajne dm drogerie markt.

Pozrite si tiež české letáky dm drogerieVyberte svoje obľúbené letáky

Podľa mesta / Predajne

Všetky letáky

Výber letákov