Hodnotenie

Aktuálne letáky - dm drogerie markt

Hodnotenie dm drogerie markt  

Reklama

Dm drogerie markt

Prvá predajňa na Slovensku bola otvorená v roku 1995 v Bratislave. V súčasnosti sa na Slovensku nachádza 136 predajní dm drogerie.

Dm drogerie markt neponúka vo svojich predajniach iba rozsiahly sortiment v oblasti krásy a wellnessu, ale aj produkty starostlivosti o deti, domácnosť, zdravú výživu či krmivo pre domácich miláčikov. Široký sortiment dopĺňajú aj výrobky vlastnej značky dm a značky Balea. Čoraz väčšiu časť produktov tvoria aj biopotraviny značky Alnatura, výrobky fair trade a prírodná kozmetika.

Pre zákazníkov predajní dm drogerie markt je k dispozícii dm active beauty karta fialovej farby, na ktorú získavajú za každý nákup body, ktoré potom môžu vymeniť za zľavové knižky, v ktorých nájdu zľavy na produkty až do 50 %. Ďalšie zľavy zákazníci nájdu v letákoch dm drogerie.

Slogan Tu som človekom tu nakupujem charakterizuje filozofiu spoločnosti, ktorá stavia spokojnosť zákazníka na prvé miesto svojich záujmov. Dm drogerie markt si je vedomá, že úspech spoločnosti závisí od ľudí – nielen tých, ktorí v nej pracujú, ale predovšetkým tých, ktorí v nej nakupujú. Práve potreby a želania zákazníkov rozhodujúcou mierou formujú firemnú ponuku a jej výkony. Veľký dôraz pritom kladie na výber najlepších miest pre obchodné filiálky, aby sa zachoval tradičný princíp prísť za zákazníkom.

Pozrite si tiež české letáky dm drogerie


Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.