OBI

Hodnotenie

Aktuálne letáky - OBI
Chcete vedieť, kedy vyjde nový leták OBI? Nastavte si upozornenieFirma OBI je jednotkou v oblasti stavebnín a potrieb do domácnosti. Jej história siaha až do roku 1970, kedy bola založená prvá predajňa v Nemecku. OBI zastáva filozofiu domáceho kutilstva a „urob si sám“. Ponúka možnosť rezervovať si tovar z pohodlia domova a potom ho už pripravený vyzdvihnúť na predajni a iné služby, ktoré výrazne prispievajú k pohodliu zákazníka.

V roku 2015 nemecká firma OBI odkúpila všetky predajne Baumax na Slovensku a zastala tak pozíciu lídra na slovenskom trhu.

Sortiment

OBI ponúka široký a kvalitný sortiment značiek pre vybavenie domu a záhrady, pre domácich majstrov a iné potreby pre každodenný život. Zákazník tu nájde sortiment od podláh, cez farby na steny, záhradný nábytok, bazény OBI, potreby pre domácich majstrov a kutilov ale aj profesionálnych remeselníkov. Množstvo produktov presahuje počet 12 000, takže výber tovaru je naozaj veľký.

Služby

OBI sa snaží svojimi službami siahať ďaleko ďalej než len po obyčajné predajne so stavebninami. Zákazník určite ocení možnosť objednať si tovar z pohodlia domova cez webové stránky a potom už len prísť na predajňu, kde ho bude čakať pripravený na vyzdvihnutie. Na webových stránkach OBI tiež ponúka množstvo návodov „krok za krokom“, kde je možné nájsť inšpiráciu a nápady pre zákazníkov domov. Vďaka tejto službe vzbudzuje OBI svojich zákazníkov ku kreativite a domácemu kutilstvu. Takto sa možno aj vy sami pustíte do prerábania bytu, domu, záhrady či balkóna. Inou užitočnou službou môže byť možnosť zapožičania potrebného domáceho náradia , ktoré zákazník nevlastní, ale potrebuje ho pri svojom majstrovaní. Na webových stránkach sa nachádza aj pravidelne obmieňajúci sa aktuálny leták s produktmi za zvýhodnené ceny.

Predajne

Na Slovensku sa nachádza celkovo 13 predajní OBI a sú nimi dve predajne v Bratislave, OBI Trnava, OBI Nitra, OBI Trenčín, OBI Prievidza, OBI Žilina, OBI Martin, OBI Banská Bystrica, OBI Poprad, OBI Prešov a dve predajne OBI v Košiciach.

Pozrite sa na aktuálny leták OBI.

OBI - akčné ponuky

Prezrite si aktuálne akčný tovar OBI. Tie najlepšie ponuky z letákov nájdete v časti Tovar, zoznam obchodov potom v časti predajne OBI.

Pozrite si tiež české letáky OBIVyberte svoje obľúbené letáky

Podľa mesta / Predajne

Všetky letáky

Výber letákov