Akcie a zľavy: Lidl

Nebol nájdený žiaden tovar
Nižšie nájdete kompletnú aktuálnu ponuku tovaru.

Vybrať reťazec:
Reklama

predajniach Lidl nakúpite vždy lacno a výhodne. Nakupujte jedlo na každodenné raňajky alebo suroviny na veľký spoločný nedeľný obed na jednom mieste. Výhodná ponuka tiež oblečenia a doplnkov do domácnosti. Nezabúdajte aj na špeciálne akcie každý týždeň. Dostanete sa tak k dobrotám, ktoré by ste inak zháňali len veľmi ťažko. Nahliadnite do akciového letáku Lidl a vyberte si z bohatej ponuky produktov. 

Platí do vypredania zásob.
Tento výpis má iba informatívny charakter a nemôže byť použitý na vymáhanie tovaru podľa uvedných špecifikácií.


Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.