Akcie a zľavy: Hroznové víno

Vybrať reťazec:
Hroznové víno, často iba skrátene nazývané hrozno je vyhľadávaným druhom ovocia najmä pre jeho skvelú chuť. Hrozno sa dá pekne konzumovať napríklad večer pri televízore namiesto rôznych sladkostí alebo poslúži ako dobrá desiata do práce či školy. V predajniach Tesco, CBA, Billa, Kaufland alebo Lidl nájdete ponuku všetkého ovocia, ale aj mäsa, rýb, mrazených výrobkov a iného. Stačí nahliadnuť do online akciových letákov Lidl, kde sme pre Vás všetky produkty zoskupili.

Platí do vypredania zásob.
Tento výpis má iba informatívny charakter a nemôže byť použitý na vymáhanie tovaru podľa uvedných špecifikácií.


Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.