Akcie a zľavy: In-line korčule

Vybrať reťazec:
Využite ponuku in-line kolieskových korčúľ za najlepšie ceny. Slniečko opäť začalo svietiť o niečo intenzívnejšie a to treba využiť pohybom v prírode. Korčule sú veľmi príjemným nástrojom na rekreovanie. Zhromaždili sme pre Vás ponuku in-line korčúľ pre ženy, mužov aj pre deti. Pokiaľ by ste však mali radšej iné športové aktivity, nemusíte vôbec zúfať. Nájdete u nás tiež ponuku bicyklov v akcii, kolobežiek, bežeckej obuvi, či príslušenstva pre futbal. Nahliadnite do online akciového letáku a vyberte si ešte dnes!

Platí do vypredania zásob.
Tento výpis má iba informatívny charakter a nemôže byť použitý na vymáhanie tovaru podľa uvedných špecifikácií.


Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.