Mondeléz International

Mondeléz International

čokolády | cukríky | sušienky a oplátky

Výroba čokolád, sušienok, cukroviniek, kávy a práškových nápojov: Halls, 3Bit, Bebe, Opavia, Oreo, Jacobs, Tuc, Trident.

O spoločnosti Mondeléz International

Mondelēz International, Inc., popredný svetový výrobca cukroviniek a snackov (vrátane kávy a rozpustných nápojov), vstúpil na svetový trh 1. októbra 2012 a sa stal celosvetovým lídrom vo výrobe cukroviniek a snackov. Spoločnosť, predtým známa ako Kraft Foods, výrobca obľúbených značiek, ako sú Cadbury Dairy Milk, LU, Milka, Nabisco, Oreo, Tang a Trident, po rozdelení svojej potravinárske časti v Severnej Amerike zmenila meno na Mondelēz International. Toto meno je novo vytvoreným výrazom, ktorý vyvoláva predstavu lahodného sveta plného radostných okamihov („Monde“ pochádza z latinského slova „svet“ a „delēz“ je slovnou hračkou pre slovo „lahodný“).

Značky spoločnosti

Milka

Milka

Milka patrí medzi značky, krore sa vďaka svojej obľubenosti stali skutočnou ikonou. Už 111 rokov stavia Milka na kvalite, odbornosti a nadšení pre výrobu tej najjemnejšej a najlahodnejšej čokolády na svete. Pod značkou Milka nájdete nielenklasické tabuľkové čokolády, ale aj široký výber pralinek, tyčiniek a sušienok.

Vybraný akčný tovar značky Milka

Opavia

Opavia

Zlaté sušienky a oplátky vyrábame podľa obľúbených tradičných receptúr tak, aby ste si ich kedykoľvek mohli vychutnať s priateľmi, rodinou, alebo len tak doma či na výlete. Sú to kvalitné, poctivo vyrobené sušienky a oplátky, ktoré máte po celé generácie tak radi.

Oreo

Oreo

Oreo - sušienky mliekom milované. Oreo sušienky, ktoré majú svoj vlastný rituál. Vyskúšajte rituál Oreo sušienok a spoznáte, prečo je tak obľubený po celom svete. Sušienku stačí len OTOČIŤ, OBLÍZAŤ OMLIEKOVAŤ. Oreo - najpredávanejšie sušienky na svete!

Horalky

Horalky

Horalky sú tradičné chrumkavé oplátky s náplňou a polomáčané v horkej poleve.

Brumík

Brumík

Medvedík Brumík prináša deťom lahodnú mäkkú desiatu s náplňou.

Bebe Dobré ráno

Bebe Dobré ráno

Cereálne sušienky Bebe Dobré ráno sú vhodnou súčasťou vyvážených a dobrých raňajok. Majú nízky glykemičký index a vysoký obsah pomaly stráviteľných polsacharidov, sú bohaté na cereálie, sú zdrojom vlákniny a navyše sú obohotané o minerálne látky a vitamíny.

3Bit

3Bit

3Bit - sušienka, ktorá je zložená z troch tak dobrých částí, že jej nie je možné odolať.

Fidorka

Fidorka

Fidorka je vykotúľaná chrumkavá oplátka obalená v čokoláde. Vďaka svojmu guľatému tvaru a farebným alumíniovým obalom dokáže inšpirovať ke pekne vykotúľaným šibalstvám.

Vybraný akčný tovar značky Fidorka

Kolonáda

Kolonáda

Krehké, okrúhle kúpeľné oplátky či kúpeľné oplátky v tvare trojuholníkov sú obľubeným darčekom z ciest aj pre obdarovanie návštěv. Vašim najbližším urobia určite radosť!

Vybraný akčný tovar značky Kolonáda

Halls

Halls

Bonbóny Halls sú na trhu už od roku 1893, kedy sa začali predávať v Anglicku. Zhlboka se nadýchni a choď do toho!

Bebe Rodinné

Bebe Rodinné

BeBe Rodinné – tradičné sušienky, ktoré sú vynikajúce na raňajky i na pečenie.

Figaro

Figaro

Tradičná slovenská značka cukroviniek – čokoládových tabuliek, praliniek a tyčiniek. Figaro Vám prináša kombináciu kvalitnej čokolády, dobrej ceny a bohatého sortimentu výrobkov – pre každého člena rodiny niečo. Figaro totiž drží rodinu pohromade!

Čokopiškoty

Čokopiškoty

Lákavá kombinácia mäkkej piškóty a ovocného želé zahalená v delikátnej čokoláde Figaro je pochúťkou, ktorá poteší nielen milovníkov Figaro čokolády.

Miňonky

Miňonky

Miňonky, to je päť elegantných kúskov chrumkavej oplátky obalených v pravej čokoláde. Môžete si ich vychutnať sami alebo sa o ne rozdeliť… Miňonky – SLOBODA MAŠKRTENIA!

Siesta

Siesta

Siesta – vynikajúca chrumkavá oplátka, ktorú si budete chcieť naozaj vychutnať v pokoji a pohode.

Tatranky

Tatranky

Tatranky Opavia boli od počiatku spojené s energiou, výletmi do prírody a aktívnym spôsobom života. V roku 2005 oslávili krásnych 60 rokov. Či už si rodina vyrazí kamkoľvek, s Tatrankami budú spoločné chvíle strávené na výlete ešte príjemnejšie.

Tuc

Tuc

Jedlo a nápoje, to je moje :) A k nápojom všetkých druhov mi idú TUCky – slané krekery. Tak to je a tak to bude, chutia vynikajúco vždy a všade.


Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.