Mondeléz International

Mondeléz International

Mondeléz International

čokolády | slané | sušienky a oplátky

Výroba čokolád, sušienok, cukroviniek, kávy a práškových nápojov: Halls, 3Bit, Bebe, Opavia, Oreo, Jacobs, Tuc, Trident.


O spoločnosti Mondeléz International

Mondelēz International, Inc., popredný svetový výrobca cukroviniek a snackov (vrátane kávy a rozpustných nápojov), vstúpil na svetový trh 1. októbra 2012 a sa stal celosvetovým lídrom vo výrobe cukroviniek a snackov. Spoločnosť, predtým známa ako Kraft Foods, výrobca obľúbených značiek, ako sú Cadbury Dairy Milk, LU, Milka, Nabisco, Oreo, Tang a Trident, po rozdelení svojej potravinárske časti v Severnej Amerike zmenila meno na Mondelēz International. Toto meno je novo vytvoreným výrazom, ktorý vyvoláva predstavu lahodného sveta plného radostných okamihov („Monde“ pochádza z latinského slova „svet“ a „delēz“ je slovnou hračkou pre slovo „lahodný“).

Značky spoločnosti Mondeléz International

 • Milka

  Milka

  Milka patrí medzi značky, krore sa vďaka svojej obľubenosti stali skutočnou ikonou. Už 111 rokov stavia Milka na kvalite, odbornosti a nadšení pre výrobu tej najjemnejšej a najlahodnejšej čokolády na svete. Pod značkou Milka nájdete nielenklasické tabuľkové čokolády, ale aj široký výber pralinek, tyčiniek a sušienok.

  Vybraný akčný tovar značky Milka

  Milka čokoláda 270-300 g, vybrané druhy

  Milka čokoláda 270-300 g, vybrané druhy

  Cena 1,99

  Na predajni Tescoinfo

  Platnosť 24.7. - 30.7.2019

  -