Hodnotenie

Aktuálne letáky - Ikea

Ospravedlňujeme sa, ale pre Ikea nemáme žiadny platný leták.
Mohli by Vás zaujímať aj ďalšie letáky z kategórie Nábytok, napríklad:

IKEA názov je odvodený od iniciálok zakladateľa spoločnosti Ingvara Kamprada (IK) a ďalšie dve písmená pochádzajú z názvu farmy a dediny, v ktorých zakladateľ vyrastal ako dieťa – Elmtaryd a Agunnaryd. Symbolom spoločnosti je modro-žlté oválne logo s nápisom IKEA, ktoré zákazník z diaľky rozpozná na každej IKEA predajni.

Obchodná myšlienka

Spoločnosť IKEA propaguje myšlienku predávať tovar dostupný čo najviac ľuďom. To sa snaží dosiahnuť kombinovaním funkčnosti, kvality, dizajnu a ceny. Za cieľ si IKEA pokladá vytvoriť ľuďom lepší každodenný život v domácnosti.

Frančízy

V 80.-tych rokoch spoločnosť fungovala už v 20 krajinách Európy a majiteľ si za cieľ určil ochrániť koncept predajní IKEA a tak založil systém IKEA frančízy.

IKEA predajne

Predajne spoločnosti IKEA sa nachádzajú v 29 krajinách Európy, v Seevernej Amerike, v 8 krajinách Afriky, Kanade, v 11 krajinách v Ázii a v Karibiku v Dominikánskej republike. Na Slovensku sa predajňa IKEA nachádza v Bratislave oproti obchodnému domu Avion.

IKEA katalóg

Katalóg IKEA si zákazníci môžu vyzdvihnúť v obchodnom dome alebo si ho môžu prezerať online na webových stránkach alebo vo svojom mobilnom telefóne. Katalóg IKEA je veľkou zdrojov inšpirácie pre všetkých tých, ktorí si práve zariaďujú svoj príbytok.

IKEA a ekológia

Jedným z cieľov spoločnosti IKEA je trvalo udržateľná budúcnosť, k čomu prispieva získavaním bavlny z trvalo udržateľných zdrojov alebo využívaním obnoviteľnej energie a tiež informovaním zákazníkov o problematike ekológia, zdroje, ľudia, komunity a trvalo udržateľné zdroje.

Pozrite si tiež české letáky Ikea


Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.