Nové Air Max Ultra Moire – máte ich už v skrini?

Sizeer
Kultová rodina Nike Air Max sa rozšírila o ďalšie dieťa – Ultra Moire sú vylepšená a ľahšia verzia tradičných topánok airmax. Je to skvelá ponuka pre tých, ktorí sa nechcú lúčiť so svojimi sneakermi ani počas teplých dní. Jednoduchý dizajn a spojenie čiernej s bielou tvoria klasiku, do ktorej sa vždy radi obujete. Topánky sú dostupné v multibrandovej sieti Sizeer.
Pred dvadsiatimi ôsmimi rokmi Tinker Hatfield, návrhár značky Nike, pripravil koncepciu, ktorá nepretržite prekvapuje sviežosťou. Siahol po technológii Nike Air, ktorú táto americká spoločnosť využíva v topánkach od roku 1979, a zviditeľnil ju. Takto sa narodil model Air Max, ktorý je kultovým sneakerom a ikonou mestského štýlu.
Air Max 1 Ultra Moire. Tento model je omnoho ľahší a elastickejší než jeho predchodcovia. K rozlišujúcim prvkom patrí taktiež úplne nová vonkajšia podrážka, ku ktorej využitiu bolo použité oveľa menej materiálu.
Kompozícia novej podrážky a jednodielneho zvršku bola doplnená perforáciou vykonanou laserom. Použitý materiál nadväzuje na Nike Air Zoom Moire+ z roku 2006, prvý model, ktorý využíval technológiu Nike+.
Tie najlepšie modely značiek Nike sú dostupné v predajni Sizeer v Auparku
13.02.2015 OC Aupark Bratislava Bratislava
Spolupracujeme s:
- Deichmann
- XXXLutz
- Tesco
- Billa
- Foodpanda
- Kaufland
- TERNO
- Bauhaus
- Hornbach
- NAY
- PLANEO Elektro
- Okay Elektro
- Auto Kelly
- DATART
- 101 DROGÉRIA
- dm drogerie markt
- TETA drogerie
- kika
- Möbelix
- Tescoma
- Tchibo
- ASKO - NÁBYTOK
- Kondela Nábytok
- SCONTO nábytok
- Decodom
- COOP Jednota Slovensko
- Dr.Max
- Jysk
- Koberce Breno
- Dom Farieb
- METRO
- INTERSPORT
- KiK
- Sportisimo
- MALL.sk
- OBI
- Pet Center
- 1day
- ANDREA SHOP
- BANQUET
- Beno Fashion
- Bonprix
- Bývaj s nami.sk
- Decathlon
- DELIA
- Eiffel Optic
- EXIsport
- Fresh
- Frosch
- Globus
- IDEA nábytok
- Karmen
- KON - RAD
- KORUNA
- Kraj
- Kúpeľne Ptáček
- Labaš
- LEGO
- MAKOS
- MILK - AGRO
- Môj obchod
- Okay Nábytok
- Oriflame
- Pepco
- s.Oliver
- SAMA
- Schneider lekáreň
- Smoker
- STAVMAT
- SUPER ZOO
- Takko Fashion
- Tevos drogérie
- TIP travel
- TOP drogerie
Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).
Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s.