Šanca pre modrý Dunaj

Shopping Palace sa na mesiac stane domovom pre putovnú výstavu.
Bratislavský Shopping Palace Zlaté piesky sa stane na mesiac
(11. 10. – 10. 11. 2013) domovom pre putovnú výstavu najlepších prác z medzinárodnej súťaže umeleckých diel s ekologickou tématikou “Šanca pre modrý Dunaj”.
Účelom tejto tvorivostnej súťaže, venovanej ochrane prírody prostredníctvom umenia, je zvýšiť povedomie a udržať záujem ľudí, špeciálne mladej generácie, o zachovanie prirodzených ekosystémov Dunaja.
Pozvanie zapojiť sa do súťaže dostali žiaci a študenti umeleckých škôl zo všetkých dunajských krajín. Záujem bol veľký a tak porota mohla tento rok vyberať spomedzi 190-tich prác zo štyroch krajín.
Súťaž organizuje už štrnásť rokov Správa Biosférickej rezervácie Delta Dunaja (Rumunsko). Od roku 2010 má táto súťaž medzinárodný charakter a výber najlepších prác sa vystavuje vo viacerých krajinách pozdĺž Dunaja. Aktuálny ročník výstavy do Bratislavy prináša Bratislavské regionálne ochranárske združenie (BROZ) v rámci projektu DANUBEPARKS STEP 2.0, ktorý vytvára sieť chránených území pozdĺž Dunaja s cieľom podporovať ochranu tohto vzácneho prírodného bohatstva. Po Rumunsku, Bulharsku, Maďarsku a Chorvátsku si tak výtvarné diela bude môcť pozrieť aj slovenská verejnosť.
Slávnostné zahájenie výstavy, spojené s odovzdávaním cien pre zúčastnených školákov z bratislavského kraja, sa uskutoční v piatok 11. 10. 2013 o 16:00. Ceny budú odovzdávať zástupcovia BROZ a Národného parku Donau-Auen z Rakúska.
16.10.2013 Shopping Palace Bratislava Bratislava
Spolupracujeme s:
- Deichmann
- XXXLutz
- Tesco
- Billa
- Foodpanda
- Kaufland
- TERNO
- Bauhaus
- Hornbach
- NAY
- PLANEO Elektro
- Okay Elektro
- Auto Kelly
- DATART
- 101 DROGÉRIA
- dm drogerie markt
- TETA drogerie
- kika
- Möbelix
- Tescoma
- Tchibo
- ASKO - NÁBYTOK
- Kondela Nábytok
- SCONTO nábytok
- Decodom
- COOP Jednota Slovensko
- Dr.Max
- Jysk
- Koberce Breno
- Dom Farieb
- METRO
- INTERSPORT
- KiK
- Sportisimo
- MALL.sk
- OBI
- Pet Center
- 1day
- ANDREA SHOP
- BANQUET
- Beno Fashion
- Bonprix
- Bývaj s nami.sk
- Decathlon
- DELIA
- Eiffel Optic
- EXIsport
- Fresh
- Frosch
- Globus
- IDEA nábytok
- Karmen
- KON - RAD
- KORUNA
- Kraj
- Kúpeľne Ptáček
- Labaš
- LEGO
- MAKOS
- MILK - AGRO
- Môj obchod
- Okay Nábytok
- Oriflame
- Pepco
- s.Oliver
- SAMA
- Schneider lekáreň
- Smoker
- STAVMAT
- SUPER ZOO
- Takko Fashion
- Tevos drogérie
- TIP travel
- TOP drogerie
Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).
Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s.