Liptov Bryndza 125 g

Liptov Bryndza 125 g

Aktuálnu zľavu na Liptov Bryndza 125 g zistíte jednoducho nastavením Strážca zliav .

Pozrite sa tiež na ďalšie produkty značky Liptov , či na podobný tovar z kategórie Potraviny alebo mliečne výrobky alebo ostatné syry.

Podobný a súvisiaci tovar

Reklama

Informácie o výrobku

Značka: LiptovVýrobce: SAVENCIA Fromage & Dairy Czech RepublicBalení: 125 gKategorie: Potraviny / mliečne výrobky / ostatné syry

Popis výrobku

 

Z horského mliekaPlnotučná, termizovaná

 

Bryndza Liptov je tradičná slovenská špecialita vyrobená podľa overeného výrobného postupu z mlieka z horských oblastí. Je tepelne upravená termizáciou, čím sa predlžuje jej trvanlivosť bez použitia konzervačných látok.

 

Složení výrobku

 • Skladovaný ovčí syr
 • Kravský hrudkový syr
 • Pitná voda
 • Soľ
 • Množstvo ovčej zložky min. 50 % hmot. zo sušiny výrobku
 • Tuk v sušine: min. 48 %, sušina: min. 44 %

  Vývoj ceny produktu

  Platí do vypredania zásob.
  Tento výpis má iba informatívny charakter a nemôže byť použitý na vymáhanie tovaru podľa uvedných špecifikácií.


  Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

  Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.