SAVENCIA Fromage & Dairy Czech Republic

SAVENCIA Fromage & Dairy Czech Republic

maslo | mliečné dezerty | nátierkové masla | ostatné syry | tavené syry | tvrdé syry

Spoločnosť Savencia Fromage & Dairy, a. s. pôsobí v Českej a Slovenskej republike od roku 1993. Od tejto doby sa v oboch krajinách stala lídrom na trhu so syrárskymi a mliekarenskými špecialitami, a to predovšetkým vďaka jedinečnej kvalite a nezameniteľnej chuti svojich výrobkov. V troch závodoch v ČR a na Slovensku v súčasnosti pracuje 1200 zamestnancov, ktorí veľkou mierou prispievajú k úspechom celej skupiny.

Adresa:
Vyskočilova 1481/4 Praha 140 00 Česká republika

O spoločnosti SAVENCIA Fromage & Dairy Czech Republic

Savencia Fromage & Dairy patrí medzi hlavných svetových výrobcov syrov a spracovateľov mlieka. Vďaka dôkladným znalostiam miestnych trhov, zodpovednému prístupu a ľudským hodnotám neustále rozširuje svoju ponuku a zvyšuje jej kvalitu po celom svete.

Značky spoločnosti

Milkana

Milkana

Milkana je preverená značka syrov s dlhoročnou tradíciou od roku 1952, vyrobených z toho najlepšieho čerstvého mlieka a prvotriednych ingrediencií.

Liptov

Liptov

Čistá príroda s výhľadom na Kriváň, voľne sa pasúce kravy a ovce na zelených pastvinách, vôňa čerstvého vzduchu a dlhoročné umenie syrárskeho remesla, to všetko prispieva k jedinečnej výrobe a kvalite značky Liptov.

Král sýrů

Král sýrů

Kráľ Syrov - to je syr, ktorý dozrel do dokonalosti. Je etalónom plesňových syrov. Vyniká krémovou konzistenciou a ušľachtilou plesňou, ktorá mu dodáva typický belostný vzhľad a jemnú šampiňónovú arómu.

Lučina

Lučina

Lučina, to je čistá chuť prírody, ideálne spojenie lahodného tvarohu a jemnej smotany, doplnené štipkou soli. Samozrejmosťou je 100% zloženie bez konzervantov a stabilizátorov.

Vybraný akčný tovar značky Lučina

Sedlčanský

Sedlčanský

Sedlčanský pre nás predstavuje tradičné a poctivé syrárske remeslo. K jeho výrobe sú potrebné šikovné ruky a nutná dávka obratnosti. Sedlčanský pre vás s láskou vyrába syrové špeciality už dlhých 60 rokov.

Vybraný akčný tovar značky Sedlčanský

Tartare

Tartare

Syry Tartare Gourmet sú obľúbené pre svoju jemnú konzistenciu, ľahkú roztierateľnosť a štvoricu svetových príchuťou. Prostredníctvom syrov tartar budete môcť navštíviť Záhradu v Provence (cesnak a bylinky), Nórske fjordy (kúsky lososa), Alpské stráne (smotana) a Pikantné Orient (korenie). Tartare sa hodí ako na prípravu jednohubiek, sendvičov a nátierok, tak omáčok a iných skvelých pokrmov teplej i studenej kuchyne.

Apetito

Apetito

Vychutnajte si Apetito s plnou porciou čerstvej smotany! Apetito, ktorého základom je syr, smotana a maslo, sa vyrába v Hodoníne už 40 rokov.

Pribináček

Pribináček

Kto by nepoznal Pribináčka - spomienka na nezameniteľnú chuť detstva sa musí pri jeho vyslovení prebudiť snáď v každom z nás. Jemný vanilkový krém milujú celé generácie, od detí až po dospelých.

Bambino

Bambino

Jemný tavený syr, obľúbené praktické balenie vhodné pre každú príležitosť a typická sladkastá chuť ementálu, zabalená do tradičného červeného kabátika - to je Bambino! Bambino je bohatým zdrojom vápnika a nenájdete v ňom žiadne konzervanty. Je vhodný do nátierok a skvele sa hodí na desiatu napríklad počas dlhých výletov, celý deň sa totiž zaobíde bez skladovanie v chladničke.


Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.