Letáky Dráčik

Ospravedlňujeme sa, ale pre Dráčik nemáme žiadny platný leták.Nastavte si upozornenie na nový leták Dráčik


Sieť maloobchodných predajní Dráčik je najväčším predajcom hračiek na Slovensku. V súčasnosti prevádzkuje 158 predajní Dráčik, z toho 82 na Slovensku a 76 predajní v Českej republike.
Predajne Dráčik na Slovensku sú umiestnené v centrách najväčších miest, vo všetkých významných nákupných centrách a vo vybraných nákupných galériách reťazcov Tesco a Kaufland. Spoločnosť zamestnáva viac než 450 zamestnancov.


Sortiment

Spoločnosť Dráčik ponúka prevažne značkové hračky od svetových výrobcov pri ktorých je zaručená vysoká kvalita, funkčnosť a bezpečnosť, čím si udržiava spokojnosť zákazníkov. Vďaka vlastným dovozom zo zahraničia Dráčik ponúka neustále nové a moderné druhy hračiek a svetové novinky.


História
Spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu s hračkami už od roku 1991. Logo firmy Dráčik tvorí postavička oranžového draka Dráčika, ktoré je ľahko rozpoznateľné a stalo sa symbolom detskej radosti z hier a hračiek.


Internetový obchod

Predajne Dráčik sú dostupné vo všetkých krajoch na Slovensku a v Českej republike a sú tak veľmi dobre dostupné všetkým zákazníkom. Ďalšou možnosťou je využiť internetový obchod dracik.sk, čo môže byť užitočné nielen v časoch Vianoc a MDD, ale kedykoľvek, keď ísť do kamennej predajne je pre zákazníka z nejakého dôvodu nepohodlné. Takto môže jednoducho z domu sledovať leták Dráčik, zistiť, ktoré hračky sú momentálne v akcii za výhodnú cenu a naplánovať a kúpiť tak darčeky pre svoje ratolesti už v predstihu a z pohodlia domova.

Pozrite si tiež české letáky Dráčik