Hodnotenie

Aktuálne letáky - H&M

Ospravedlňujeme sa, ale pre H&M nemáme žiadny platný leták.

Spoločnosť H&M je jednou z najznámejších a najväčších v oblasti módy ktorá vznikla vo Švédsku v roku 1947. V 60-tych rokoch sa móda rozširuje z dámskej aj na sortiment pre mužov, deti a mládež a značka expanduje do sveta. V 90-tych rokoch je už sortiment H&M dostupný aj online. V roku 2010 nastáva významný pokrok čo sa týka ekológie – Značka prichádza na trh prvýkrát s kolekciou, ktorá je celá vyrobená z trvalo udržateľných materiálov. Predajné miesta H&M sa už nachádzajú v Európe, Severnej, Strednej i Južnej Amerike, Ázii a Austrálii.

Značky H&M Group

Značka H&M spadá do série značiek H&M Group. Okrem nej sem patria značky Monki, Cheap Monday, COS, Weekday a & Other Stories. Každá z nich ma svoje typické črty a cieľovú skupinu a takisto svoj vlastný online obchod.

Sortiment

H&M ponúka módny, kvalitný a cenovo dostupný sortiment oblečenia a doplnkov pre ženy, mužov, mladistvých, deti a aj pre domácnosť, ktorý spadá pod značku H&M Home. Sortiment nie je nijako obmedzený štýlom, je veľmi široký, od pohodlného domáceho oblečenia, cez kvalitné športové oblečenie po luxusné večerné kúsky a štýlové doplnky ako kabelky a šperky. Práve rozsiahlosť sortimentu umožňuje každému zákazníkovi vytvoriť si svoj vlastný štýl.

H&M na Slovensku

Na Slovensku má značka kamenné predajne v 11 mestách. Sú nimi H&M Bratislava, H&M Trnava, H&M Nitra, H&M Trenčín, H&M Žilina, H&M Prievidza, H&M Levice, H&M Poprad, H&M Spišská Nová Ves a H&M Košice. V Bratislave sa nachádza až 6 predajných miest a v Košiciach zákazník nájde celkovo 2 predajne H&M.

E-shop

Nakupovanie online funguje už aj na slovenskom H&M e-shope, kde doba dodania tovaru je 2 – 3 pracovné dni od potvrdenia objednávky. Zákazník si tu pohodlnie pozrie tabuľku veľkostí, aktuálny newsletter s novinkami, práve prebiehajúce zľavy a výpredaje, ale tiež stiahnuť si aplikáciu, ktorá mu pomôže pri online nákupe, poskytne mu špeciálne zľavy či inšpiruje najnovšími trendami.

Pozrite si tiež české letáky H&M


Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.