Letáky Albert

Ospravedlňujeme sa, ale pre Albert nemáme žiadny platný leták.Nastavte si upozornenie na nový leták Albert:V marci 2005 vstúpila spoločnosť AHOLD Retail Slovakia na slovenskú maloobchodnú scénu so sieťou supermarketov Albert. Supermarkety Albert asi najviac pripomínajú tradičné domácke "samoobsluhy", umiestnené vždy v blízkom dosahu zákazníkov, ale s podstatne širším sortimentom kvalitného, vždy čerstvého tovaru v sortimente päť až dvanásťtisíc druhov.

Albert ako prvý reťazec uviedol na našom trhu pre svoji zákazníkov privátnu značku "Albert", konkurujúcu svojou kvalitou národným značkám, ale za cenu o 10 až 15 percent nižšiu. Sortiment tovaru pod privátnou značkou je ale ešte širší, v ponuke nájdu zákazníci tiež ďalšie výrobky so značkou EURO SHOPPER - džúsy, kávu, paštétu, chipsy, kečup a drogériový tovar alebo napríklad krmivo pre psy a mačky.

Prednosťou predajní Albert sú vlastné pekárničky zaručujúce priebežné ponuky teplého pečiva a ďalšie zautomatizované prístroje, ako napríklad konvektomaty, ktoré slúžia na tepelné spracovanie produktov živočíšneho pôvodu.

Drogéria, parfuméria a zdravie

Elektronika a biela technika

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Viac info OK