Adidas

Adidas

Adidas

deodoranty

História firmy Adidas sa začala písať začiatkom 20. storočia v Nemecku, kedy ju založili bratia Adolf a Rudolf Dasslerové. Ich spoločné podnikanie sa však v roku 1948 rozpadlo. Adolf zostal verný značke Adidas a Rudolf založil konkurenčné Pumu. V súčasnosti patrí Adidas k popredným svetovým firmám zaoberajúca sa výrobou športového oblečenia, obuvi, potrieb a doplnkov.


O spoločnosti Adidas

Názov značky Adidas je odvodený od mena jedného zo zakladateľov, a to Adolfa čiže "Adi". Typickým symbolom Adidas sú tri čierne prúžky, ktoré sú k videniu na všetkých výrobkoch Adidas. Energická značka ponúka ako klasické a obľúbené strihy a tvary, tak sa nebojí experimentovať a prekvapovať nevšednými a elektrizujúcimi farebnými kombináciami.

Značky spoločnosti Adidas

 • Adidas

  Adidas

  Značka Adidas ponúka spokojným zákazníkom možnosť vyberať z celého radu športových produktov. V ponuke nájdeme oblečenie, obuv, mikiny, tašky, tričká, teplákové súpravy, bundy ... Nechýba ani celá škála športových potrieb a doplnkov. Opomenuté nezostali ani špeciálne kolekcie inšpirované športovými akciemi či tímy, ako je Euro 2016, Chelsea či FC Bayern Mníchov.

  Vybraný akčný tovar značky Adidas

  Adidas Adipure 150 ml

  Adidas Adipure 150 ml

  Cena 2,79

  Na predajni 101 DROGERIE

  Platnosť 14.8. - 27.8.2019

  -