Intersnack

Intersnack

Spoločnosť Intersnack Slovensko ponúka pestrú škálu slaných snackov už od roku 1994. Medzi jej výrobky patria zemiakové lupienky a rôzne snacky, slané pečivo a oriešky. V jej portfóliu sú napr. značky Chio, POM-BÄR a SLOVAKIA.

O spoločnosti Intersnack

Naša materská spoločnosť Intersnack Group so sídlom v Düsseldorfe je popredným výrobcom slaných snackov - po celej Európe má 16 dcérskych spoločností, 26 výrobných závodov a 6000 zamestnancov. Intersnack kladie dôraz na najvyššie štandardy kvality - od použitých surovín až po výsledný výrobok v atraktívnom obale. Výrobky spoločnosti Intersnack sa predávajú vo viac ako 70 krajinách.

Sme si vedomí svojej zodpovednosti voči životnému prostrediu aj voči spoločnosti a táto zodpovednosť je stredobodom všetkého nášho konania. Preto bez prestania apelujeme na svoje podniky, kolegov i partnerov, aby dodržiavali najvyššie možné štandardy, a to ako na medzinárodnej aj regionálnej a miestnej úrovni. Aby sme splnili svoje záväzky v oblasti životného prostredia a spoločnosti, vytýčili sme si niekoľko ambicióznych cieľov v kľúčových oblastiach, ako je pestovanie surovín, výroba a preprava.

Značky spoločnosti

Bohemia

Bohemia

Zemiakové chipsy Bohemia sa pýši viac ako tridsaťročnou históriou. Prvé chipsy sme mohli ochutnať už v roku 1982. V súčasnosti sa značka Bohemia pýši 150 tonami spracovaných zemiakov a vyrobením 450 000 ks balenie Bohemia Chips denne. Vyberať môžeme z celej škály chipsov, slaného pečiva, špecialít a orechov v podobe produktov Bohemia Chips, Bohemia Vrúbkované, Tradičné české zemiačiky Bohemia, Bohemia Tyčinky, Bohemia praclíky, Bohemia Krekry a Bohemia Maxi Mix.

Slovakia

Slovakia

SLOVAKIA je tradičná značka slaných snackov, ktorú Intersnack Slovensko a.s. predáva na slovenskom trhu od roku 1994. Zahŕňa široké portfólio chipsov, slaných orieškov, tyčiniek a ďalšieho slaného pečiva. SLOVAKIA je najznámejšou značkou slaných snackov najmä v kategórii chipsov. Jej obľúbenosť a kvalitu potvrdzujú každodenne spotrebitelia a je vyjadrená aj oceneniami.

POM-BÄR

POM-BÄR

Medvedíky POM-BÄR sú určení predovšetkým pre deti, a preto sú pripravovaní na najkvalitnejšom slnečnicovom oleji, len z vybraných zemiakov a bez pridaných farbív, chuťových aróm a konzervačných látok. Jemná konzistencia a príchute chrumkavého snacku si neobľúbili iba deti, ale aj dospelí konzumenti. Medvedíky POM-BÄR sú k dostaniu v takmer tridsiatich krajín Európy nielen v originálnej variante, ale aj v mnohých lokálnych príchutiach.

Canto

Canto

Kvalitné zemiaky a pšenica, to sú dve zo základných surovín, ktoré sa využívajú pri výrobe slaných pochutín českej značky Canto. Malí aj veľkí konzumenti si obľúbili vyváženú kombináciu kvality a ceny, ktorú Canto ponúka. Ochutnať môžete niekoľko produktových radov, ako sú arašidové chrumky, Canto Cracker, tyčinky alebo arašidy.

Chio

Chio

Dnes si môžu priaznivci chuti a kvality Chio vybrať zo širokej rady výrobkov, ktorá zahŕňa chipsy, špeciality, slané pečivo, orechy či tradičný popcorn.

Reklama

Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.