L'Oreal

L'Oreal

L'Oreal

odličovacia kozmetika | farba na vlasy | šampóny a kondicionéry

Rozmaznávajte sa našou expertnou starostlivosťou a produktmi určenými na konkrétne potreby vlasov a typov pleti.


O spoločnosti L'Oreal

L'Oréal Paris ponúka expertnú starostlivosť o pleť i vlasy, styling, farby na vlasy a širokú škálu odtieňov dekoratívnej kozmetiky na každú príležitosť. Či už túžite po sofistikovanom dennom líčení alebo podmanivom vzhľade na červený koberec, budete sa cítiť jedinečne vďaka rúžu vo vašom ideálnom odtieni, skvelému make-upu a úžasnému líčeniu očí. Pretože Vy za to stojíte. Zoznámte sa s ambasádormi a expertmi značky L'Oréal Paris.

Značky spoločnosti L'Oreal

 • Fructis

  Fructis

  Ako sa hovorí, vlasy sú korunou našej krásy, a preto si zaslúžia aj špeciálnu starostlivosť. Mať krásne, silné, zdravé, lesklé a nepoškodené vlasy je snom nespočetných mužov i žien. Garnier Fructis využíva silu aktívnych výťažkov z ovocia, ktoré efektívne vyživujú vlasové vlákna. Šampóny Garnier Fructis sú vhodné pre všetky typy vlasov.

  Vybraný akčný tovar značky Fructis

  Garnier Fructis 250 ml

  Garnier Fructis 250 ml

  Cena 1,79

  Na predajni 101 DROGERIE

  Platnosť 10.7. - 30.7.2019

 • MIXA

  MIXA

  Mixa, značka francúzskeho pôvodu, ktorá sa stará o malé i veľké už od roku 1924, sa spočiatku špecializovala na prípravky pre chúlostivú detskú pokožku. Aj vďaka tomu je teraz expertom v starostlivosti o citlivú pleť.

 • Garnier

  Garnier

  Značka Garnier bola založená roku 1904 Alfredom Amour Garnier. Vďaka svojej širokej škále kozmetických výrobkov je populárny u veľkého množstva spotrebiteľov. Priekopník na poli domáceho farbenie (Belle Color, Nutrisse a Color Naturals), obľúbenec v starostlivosti o vlasy (Ultra DOUX, Fructis) i pleť (Garnier body, ikonický Garnier BB Cream) a neúnavná snaha hľadanie zmyselnosti a pôžitku, to je značka Garnier, ktorá nám uľahčuje každodenný život.

  Vybraný akčný tovar značky Garnier

  Garnier Color Naturals

  Garnier Color Naturals

  Cena 2,49

  Na predajni 101 DROGERIE

  Platnosť 10.7. - 30.7.2019

  -