Nestlé

Nestlé

čokolády | sunary | káva | kávové kapsule

Najväčší potravinársky výrobca a distribútor v ČR a SR

O spoločnosti Nestlé


Nestlé je najväčším výrobcom potravín a nápojov na svete. Zlepšujeme kvalitu života a prispievame k zdravšej budúcnosti tým, že ponúkame produkty a služby pre všetky obdobia života, pre každý okamih dňa.
 
Naším kľúčovým cieľom je zvyšovať kvalitu života našich spotrebiteľov každý deň a všade tým, že budeme ponúkať možnosť zvoliť chutnejšie a zdravšie potraviny a nápoje a podporovať zdravý životný štýl. Vyjadrujeme to prostredníctvom našej firemnej téze „Good Food, Good Life“ („dobré potraviny pre dobrý život“).

Značky spoločnosti

Studentská Pečeť

Studentská Pečeť

ŠTUDENTSKÁ PEČAŤ obsahuje jedinečný a bohatý mix ingrediencií – sušené ovocie, arašidy a želé, to všetko v poctivom kuse čokolády ORION. V súčasnej dobe je možné vychutnať si Študentskú Pečať v rôznych variantoch: mliečna, horká, biela, mliečna s višňami alebo horká s višňami.

Granko

Granko

GRANKO je najobľúbenejšie a najpredávanejšie rozpustné kakao V Českej a Slovenskej republike. Svoju obľúbenosť získalo hlavne vďaka jednoduchej príprave a unikátnej chuti, ktorú si všetci pamätáme už od detstva. Začalo sa vyrábať v roku 1979 v národnom podniku Čokoládovne v závode Sója Kolín a jeho názov vznikol v súťaži spotrebiteľov spojením slov GRANulované KakaO.

Purina

Purina

Veterinári a odborníci na výživu spoločnosti Purina vyvinuli rad krmív s obsahom optimálne vyvážených živín tak, aby podporovali základné ochranné systémy vášho psa. Vďaka trvalej snahe o zachovanie kvality to je špičkové krmivo, starostlivo formulované tak, aby Vašim miláčikom zabezpečilo kompletnú výživu a prirodzenú ochranu po celý život. Pro Plan, Purina One, Friskies, Gourmet, Felix

Hašlerky

Hašlerky

Vyvážená kombinácia ingrediencií, ako sú aníz, mentol, medovka – tak jemne a vôňavo chutili HAŠLERKY odjakživa. Ešte bohatšia je však chuť nových HAŠLERIEK. V každom vrecku nájdete cukríky s brilantne vyváženou bylinkovou príchuťou – nové HAŠLERKY s prírodnými bylinnými výťažkami vás oslovia ihneď v dvoch variantoch: HAŠLERKY šalvia HAŠLERKY medovka Každá chutí inak, všetky vás príjemne naladia. Šikovná je aj veľkosť – HAŠLERKY sa pohodlne vojdú do kabelky aj na stôl v práci. Bylinkovú vzpruhu si tak môžete bez váhania dopriať kdekoľvek.

Bon Pari

Bon Pari

BON PARI sú obľúbené hlavne pre svojú farebnosť a ovocnú chuť. Dodajú Vam šťavu a zdvihnú náladu. Farby v každom cukríku BON PARI sú prírodné - používame ovocné, zeleninové a rastlinné extrakty a koncentráty. Medzi základné ingrediencie, ktoré používame, patrí napríklad jablko, višňa, čierna ríbezľa, baza alebo žihľava, ibištek, mrkva alebo reďkovka.

Buitoni

Buitoni

Značka Buitony sa zrodila v srdci Toskánska, kde v malom mestečku Sansepolcro leží vila Casa Buitoni. Tu už od roku 1827 vznikajú recepty inšpirované toskánskym šarmom a životným štýlom – pohodou a radosťou z každodenních maličkostí života. Pizze Buitony sú pečené v našej kamennej peci a vynikajú krásne chrumkavým, tenkým cestom a starostlivo vybranými čerstvými ingredienciami. Syr na naše pizze je čerstvo strúhaný každý deň, aby jeho chuť bola čo najlepšia. Doma si tak každý môže vychutnať čerstvo upečenú pizzu.

Caro

Caro

Lahodný teplý nápoj zahreje a zároveň zasýti. Vďaka prírodnému zloženiu, jemnej chuti a bohatej peny sa stane príjemným a vítaným spoločníkom kedykoľvek počas dňa. Nestlé Caro je nápoj pre zdravý životný štýl, s ktorým si užívam chvíľky pokoja a pohody.

Cini Minis

Cini Minis

Cereálie NESTLÉ CINI MINIS® sú chrumkavé štvorčeky so škoricou, ktoré vyženú vaše potešenie do nepoznaných výšok! Obsahujú celozrnnú múku, vitamíny a minerálne látky. Ochutnajte ich jedinečnú lahodnú chuť a presvedčte sa sami!

Fitness

Fitness

Ak chcú ženy v živote niečo dosiahnuť, dokážu prekonať čokoľvek. Potrebujú však k tomu energiu! Nové cereálie NESTLÉ FITNESS obsahujú vitamíny skupiny B a tak pomáhajú uvoľňovať energiu(1) z vašej potravy. A teraz sme pridali aj celozrnný ovos. Pretože, ak chceš dosiahnuť čokoľvek, potrebuješ energiu a vytrvalosť. Nestlé FITNESS®. NEVZDÁVAJ SA!

Jojo

Jojo

Značka JOJO vníma záujem spotrebiteľov o vyváženú stravu a životný štýl a vychádza mu v ústrety. Spoločnosť Nestlé uskutočnila v období rokov 2007 – 2010 dobrovoľne prechod svojho portfólia cukríků od umelých farbív výhradne k farbivám prírodného pôvodu. V súčasnej dobe používame v JOJO cukríkách extrakty alebo koncentráty z rastlín, zeleniny a ovocia. Jedná sa priamo o časti rastlín, ovocia a zeleniny, ktoré dodávajú farbu našim cukrovinkám.

Kit Kat

Kit Kat

KitKat je obľúbená tyčinka s ľahkou oplátkou a delikátnou čokoládou a variantmi formátov. KitKat tyčinky ponúkajú ľahšiu alternatívu v porovnaní s inými čokoládovými tyčinkami. Ako novinku ponúkame KIT KAT Chunky v bielej čokoláde. Daj si pauzu daj si KitKat.

Kofila

Kofila

KOFILA tyčinka je na trhu už od roku 1923! A stále si udržiava svoju jedinečnú chuť a tradičnú kvalitu. Jej špecifická kombinácia kávy a čokolády zaručuje výnimočný chuťový zážitok, prebúdza zmysly a zároveň otvára priestor pre inšpiráciu. Práve preto si získala obľubu u spotrebiteľov a stala sa 3. najpredávanejšou tyčinkou v Čechách a 4. najpredávanejšou na Slovensku.

Maggi

Maggi

MAGGI Nápady ponúkajú skvelú inšpiráciu na chutné jedlá. Vďaka širokej ponuke vykúzlite zakaždým nový pokrm, na ktorom si pochutnajú všetci členovia vašej rodiny. Dôkazom toho je aj získané ocenenia Najlepšia novinka roku 2012. Varenie s Maggi Nápadmi je veľmi jednoduché. Stačí iba vziať zmes, zmiešať podľa daného receptu s čerstvými ingredienciami, všetko dať spoločne do rúry, na panvicu alebo do hrnca a približne za 30 minút máte hotové jedlo, ktoré skvelo chutí. Polievky Maggi Zo Zahrádky chutia naozaj skvelo. Obsahujú toľko výborných ingrediencií, že do nich nemusel byť pridaný glutamát ani konzervačné látky. Navyše sú obohatené o ingrediencie, ktoré sú v súlade so zdravým životným štýlom ako pridaná vláknina, celozrnné cestoviny alebo znížený obsah soli. MAGGI Slepačí bujón je vynikající na prípravu lahodného slepačieho bujónu. Jemne zvýrazní chuť vývarov, krémových polievok aj omáčok. Veľmi dobře sa hodí aj na úpravu ryže a cestovín. Presvedčte sa. Maggi Vegga s kuracou príchuťou obohatí vašu kuchyňu a zvýrazní chuť všetkých kuracích jedál. A nielen tých, Veggu s kuracou príchuťou môžete použiť aj do polievok, zeleninových jedál, omáčok, mäsových zmesí, alebo rizota či cestovín. Stačí pridať Veggu do jedla v priebehu varenia a všetky jedlá získajú bohatšiu chuť.

Margot

Margot

Margot, čokoládová tyčinka s jedinečnou kombináciou exotických chutí sa teší veľkej obľube spotrebiteľov už dlhé roky. Lákavá rumovo-kokosová príchuť Vám pomôže kedykoľvek sa zastaviť, navrátiť potrebnú rovnováhu, dopriať si chvíľku pre seba a snívať...

Nescafé

Nescafé

Rozpustnú kávu predstavilo Nestlé svetu na apríla roku 1938 pod menom NESCAFÉ (NEStlé a CAFÉ). Rozpustná káva je čisto prírodný produkt vyrábaný z kávových zŕn a NESCAFÉ prišlo ako prvé s revolučnou technikou výroby, ktorá dokáže zachovať plnú chuť i aróma. Od tej doby je po celom svete vyhľadávanou a obľúbenou kávou ľudí všetkého veku.

Nesquik

Nesquik

Deti sú prirodzene kreatívne a my im pomáhame podporovať ich prirodzený vývin železom a vitamínmi skupiny B v cereáliách Nesquik. Aby nás prekvapovali každý deň!

Chocapic

Chocapic

Cereálie NESTLÉ CHOCAPIC® Vám pomáhajú nachádzať dobrodružstvá aj v každodenných momentoch. Obsahujú celozrnnú múku a majú intenzívne čokoládovú chuť, ktorú všetci milujeme!

Nestlé

Vybraný akčný tovar značky Nestlé

Nestlé Dobrú noc 300 g

mliečna 250g 4M, pš-ov jab.sli.250g 6M, pšen-ovs.250g 4M, ba... viac možností

2,59 Cena
Orion

Orion

Čokoláda ORION je už dlhé desaťročia súčasťou nášho života. Má svoje miesto v našich spomienkach na detstvo, je malým potešením vo všedných dňoch aj darčekom a odmenou v slávnostných chvíľach. A čo by to bolo za Vianoce bez čokolády Orion? Dôverujeme zlatým českým ručičkám, preto dodnes vyrábame čokoládu u nás, a to v závode Zora v Olomouci, kde pre vás pod pozorným dohľadom našich majstrov pripravujeme z kvalitného kakaa, mlieka a cukru od tuzemských výrobcov to najlepšie, čo vieme. Teší nás, že práve čokolády Orion sú neoddeliteľnou súčasťou životov miliónov ľudí v Českej republike a na Slovensku už od roku 1896

Sfinx

Sfinx

Obľúbené varianty tradičných cukríkov, ktoré pozná každý a vyberie si podľa chuti. Toffo, Slavia, Beskydky, Besipky, Lipo,...

Lentilky

Lentilky

Dražovaná mliečna čokoláda, ktorú má každý rád! Obľúbená čokoládová pochúťka ukrytá v cukrovej kruste. K dispozícií v rozličných formátoch (28g, 38g, 60g Mega, 150g) – pro individuálnu spotrebu, multi balení alebo špeciálne edície.

Nespresso

Nespresso

Unikátnosť Nespresso kávy * vo vnútri každej Nespresso kapsuly je najkvalitnejšia káva - miešaná, pražená a mletá vďaka najlepším zručnostiam našich expertov. * našich 23 Grands Crus – každá má odlišnú charakteristiku a arómu. To robí každú šálku "Maximálnym zážitkom kávy". * kapsuly – absolútne chránené proti vniknutiu vzduchu, káva zostáva čerstvá. Tieto uhladené, sofistikované malé klenoty sú tajomstvom Nespresso kvality a chuti. * prístroje – majú oboje, krásu designu a jednoduchosť použitia. Nespresso prístroje sú unikátne súčasti procesu dosiahnutia plnej chuti každej Nespresso kapsuly. * možnosti pre business partnerov – kancelárie, reštaurácie, hotely a luxusní obchodníci môžu teraz ponúknuť kávu, ktorá reprezentuje/odráža ich vysoký štandard. * Ecolaboration – neustále zlepšovanie v oblasti zodpovedne vyrábanej kávy, recyklácie kapsúl, efektívne využitie prístrojov a celkový dopad Nespresso na životné prostredie.

Nestlé BEBA

Nestlé BEBA

Ochrana dieťaťa je základným inštinktom každej matky, preto Nestlé už od roku 1867 dojčenské mlieko BEBA neustále zdokonaľuje podľa najnovších vedeckých poznatkov. Výsledkom je moderná dojčenská výživa, ktorá ako jediná na trhu obsahuje bifidobaktérie a OPTIPRO, bielkovinu najvyššej kvality v optimálnom množstve. Rad dojčenských mliek BEBA PRO obsahuje živé probiotické baktérie Bifidus BL, podobné tým, ktoré sa vyskytujú v materskom mlieku i tráviacom trakte plne kojených detí. Navyše má optimalizovaný obsah a zloženie bielkovín OPTI PRO, ktoré vytvára menšiu záťaž na ešte plne nevyzreté detské orgány, ako sú napr. ľadviny.

Vybraný akčný tovar značky Nestlé BEBA

Isosource

Isosource

Skupina výživovo kompletných potravín formulou Isosource® je určená pre stravovací režim podvyživených pacientov alebo pacientov, ktorým podvýživa hrozí. Všetky produkty tohto radu obsahujú vysoko kvalitné bielkoviny, sacharidy, tuky a vlákninu. Vyberte si z veľkej ponuky produktov Isosource® s rôznymi vlastnosťami, veď vytvárame široké spektrum výrobkov. Tak, aby naše produkty pomohli pacientom s najrôznejšími ťažkosťami.

Modulen

Modulen

Modulen® IBD je jedinečný práškový prípravok s kompletnou bielkovinou pre stravovací režim v aktívnej fáze Crohnovej choroby. Slúži ako zdroj výživy, aj ako výživová podpora počas fázy remisie. Je 100 % založený na kazeíne, má dodané lipidy a sacharidy v optimálnom pomere, čím je zaistená jeho dobrá tolerancia, ako aj chuť. V mnohých klinických štúdiách Modulenu® IBD bolo preukázané, že znižuje zápal čriev a podporuje hojenie sliznice. Modulen® IBD má neutrálnu príchuť, podáva sa priamo do úst po malých dúškoch, alebo je možné ho podávať sondou.

Anticol

Anticol

Anticol je rad funkčných cukríkov s tekutou náplňou, ktoré vďaka svojmu zloženiu pomáhajú upokojiť hrdlo, prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému a navyše výborne chutia. Predávané sú v piatich rôznych príchutiach: extra strong, zázvor + vitamín C, čierna ríbezľa, med & citrón čerešňa. Vďaka praktickému baleniu sa pohodlne zmestia do kabelky i do vrecka.

Reklama

Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.