Nestlé

Nestlé

Nestlé

sušienky a oplátky | káva

Najväčší potravinársky výrobca a distribútor v ČR a SR


O spoločnosti Nestlé


Nestlé je najväčším výrobcom potravín a nápojov na svete. Zlepšujeme kvalitu života a prispievame k zdravšej budúcnosti tým, že ponúkame produkty a služby pre všetky obdobia života, pre každý okamih dňa.
 
Naším kľúčovým cieľom je zvyšovať kvalitu života našich spotrebiteľov každý deň a všade tým, že budeme ponúkať možnosť zvoliť chutnejšie a zdravšie potraviny a nápoje a podporovať zdravý životný štýl. Vyjadrujeme to prostredníctvom našej firemnej téze „Good Food, Good Life“ („dobré potraviny pre dobrý život“).


Značky spoločnosti Nestlé

 • Studentská Pečeť

  Studentská Pečeť

  ŠTUDENTSKÁ PEČAŤ obsahuje jedinečný a bohatý mix ingrediencií – sušené ovocie, arašidy a želé, to všetko v poctivom kuse čokolády ORION. V súčasnej dobe je možné vychutnať si Študentskú Pečať v rôznych variantoch: mliečna, horká, biela, mliečna s višňami alebo horká s višňami.

 • Granko

  Granko

  GRANKO je najobľúbenejšie a najpredávanejšie rozpustné kakao V Českej a Slovenskej republike. Svoju obľúbenosť získalo hlavne vďaka jednoduchej príprave a unikátnej chuti, ktorú si všetci pamätáme už od detstva. Začalo sa vyrábať v roku 1979 v národnom podniku Čokoládovne v závode Sója Kolín a jeho názov vznikol v súťaži spotrebiteľov spojením slov GRANulované KakaO.

 • Purina

  Purina

  Veterinári a odborníci na výživu spoločnosti Purina vyvinuli rad krmív s obsahom optimálne vyvážených živín tak, aby podporovali základné ochranné systémy vášho psa. Vďaka trvalej snahe o zachovanie kvality to je špičkové krmivo, starostlivo formulované tak, aby Vašim miláčikom zabezpečilo kompletnú výživu a prirodzenú ochranu po celý život. Pro Plan, Purina One, Friskies, Gourmet, Felix

 • Hašlerky

  Hašlerky

  Vyvážená kombinácia ingrediencií, ako sú aníz, mentol, medovka – tak jemne a vôňavo chutili HAŠLERKY odjakživa. Ešte bohatšia je však chuť nových HAŠLERIEK. V každom vrecku nájdete cukríky s brilantne vyváženou bylinkovou príchuťou – nové HAŠLERKY s prírodnými bylinnými výťažkami vás oslovia ihneď v dvoch variantoch: HAŠLERKY šalvia HAŠLERKY medovka Každá chutí inak, všetky vás príjemne naladia. Šikovná je aj veľkosť – HAŠLERKY sa pohodlne vojdú do kabelky aj na stôl v práci. Bylinkovú vzpruhu si tak môžete bez váhania dopriať kdekoľvek.

 • Bon Pari

  Bon Pari

  BON PARI sú obľúbené hlavne pre svojú farebnosť a ovocnú chuť. Dodajú Vam šťavu a zdvihnú náladu. Farby v každom cukríku BON PARI sú prírodné - používame ovocné, zeleninové a rastlinné extrakty a koncentráty. Medzi základné ingrediencie, ktoré používame, patrí napríklad jablko, višňa, čierna ríbezľa, baza alebo žihľava, ibištek, mrkva alebo reďkovka.

  Vybraný akčný tovar značky Bon Pari

  Bon Pari 90 g

  Bon Pari 90 g

  Cena 0,55

  Na predajni Tescoinfo

  Platnosť 26.2. - 25.3.2019

  -