BIS audio

Hodnotenie

Aktuálne letáky - BIS audio

Ospravedlňujeme sa, ale pre BIS audio nemáme žiadny platný leták.

Spoločnosť BIS audio patrí k popredným spoločnostiam na slovenskom v oblasti audio a video elektroniky. Rýchly rozvoj v roku 1999 ju priviedol k audiovizuálnym produktom nielen pre domáce, ale aj profesionálne využitie a pre médiá. V predajniach BIS audio nájdete tovar od známych značiek, napríklad Bowers & Wilkins, Martin Logan, Canton, MORDAUNT Short, AudioQuest a Koss. BIS audio je zároveň exkluzívnym predajcom LCD televízorov Sharp a plazmových televízorov Panasonic.
Korene spoločnosti BIS audio siahajú do predchádzajúceho milénia, keď v auguste roku 1999 Nikola Božinovski založil spoločnosť s ručením obmedzeným pod týmto názvom. Už od svojho založenia sa firma opierala o distribúciu silných značiek ako McIntosh, ROTEL, Marantz, Magnat, Bowers & Wilkins, Canton, Magnat, MIT, Cabasse , alebo Oelhbach , budovala si však trhovú pozíciu v konkurencii mnohých start-upov. Sortiment elektroniky, reproduktorov a príslušenstva v ponuke BIS audio sa priebežne rozširoval, ale aj modifikoval tak, ako sa objavovali nové vývojové trendy a kvalitné značky.           K zosiľňovačom, CD a Blu-ray prehrávačom, tunerom, gramofónom, reproduktorovým sústavám a Hi-Fi technike všeobecne tak postupne pribudli multiroomové riadiace systémy, veľkoplošné obrazovky a projektory, exkluzívny nábytok pre audiofilov a domáce kino a všetko potrebné príslušenstvo. Aktuálne má BIS audio predajne a posluchové štúdiá v Bratislave, v Banskej Bystrici a v Košiciach. Okrem toho celý sortiment je k dispozícii aj v centrále spoločnosti vo Zvolene, ktorá sa po ukončení rekonštrukcie historickej budovy čoskoro presťahuje do nových exkluzívnych priestorov v centre mesta.
              

Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.