Hodnotenie

Aktuálne letáky - DREVONA GROUP s.r.o.

Ospravedlňujeme sa, ale pre DREVONA GROUP s.r.o. nemáme žiadny platný leták.
Mohli by Vás zaujímať aj ďalšie letáky z kategórie Nábytok, napríklad:

DREVONA GROUP s.r.o.
Sme moderná výrobná a obchodná spoločnosť riadená odborným tímom, zameraná na uspokojovanie potrieb dnešného náročného zákazníka. Reprezentujeme najväčšiu predajnú sieť s nábytkom na území Slovenska. Ponúkame kompletný sortiment nábytku pre konečných zákazníkov,  ktorý je dostupný nielen cez predajne, ale aj cez web stránku.
 
Pre zákazníka
Cez našu širokú sieť predajní s nábytkom pružne reagujeme na Vaše požiadavky. Vlastný tím architektov Vám  prezentuje nové trendy, trendy tak mladých, ako aj náročných zákazníkov. Našou ďaľšou výnimočnou ponukou je realizácia kompletných interiérov na kľúč.
 
Obchodní partneri Drevona
Výber nábytku je do značnej miery ovplyvnený aj výberom dodávateľov – sú to renomovaní slovenskí výrobcovia nábytku, pre spestrenie ponuky aj dodávatelia nábytku z exotických drevín, ako aj zaujímavých Drevona

Kúpou tovaru prostredníctvom web stránky www.drevona.sk  (e-shop) získavate množstvo výhod, ktoré nákup urobia ešte výhodnejším. Zároveň nakupujete s istotou, že sa môžete kedykoľvek oprieť o služby obchodnej siete, kde Vám pracovníci vyjdú v ústrety.


Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.