Letáky New Yorker

Ospravedlňujeme sa, ale pre New Yorker nemáme žiadny platný leták.Nastavte si upozornenie na nový leták New Yorker:New Yorker má viac ako 1000 obchodov v 40 krajinách a preto je jednou z najväčších európskych módnych firiem. Prvá pobočka bola otvorená v roku 1971 v meste Flensburg v severnom Nemecku. Začalo to pár predajnými miestami a postupne sa New Yorker rozvinul v medzinárodnú odevnú spoločnosť, ktorá zamestnáva 16 000 zamestnancov na plný úväzok a čiastočný úväzok a má viac ako 4 milióny zákazníkov každý mesiac.

Sortiment

Základom je móda pre mladých, džínsy, športové oblečenie a streetwear móda, to všetko doplnené širokou škálou doplnkov a spodnej bielizne. Všetko oblečenie značky New Yorker je tvorené vlastnými značkami spoločnosti. Kolekcie sa vždy odlišujú pre jednotlivé ročné obdobia, rovnako sledujú najnovšie módne trendy a ich spracovanie je na vysokej úrovni. Móda je rozdelená pre ženy, dievčatá, mužov, Centrálna logistika, efektívna distribučná sieť a plochá hierarchia sú faktory, ktoré umožňujú firme New Yorker reagovať pružne na zmeny trhu a tým dosahovať progresívny vývoj.

Značky

Spoločnosť New Yorker predáva oblečenie viacerých svojich značiek, ktorými sú Amisu, FB Sister, Censored, Athletics, SMOG a FSBN.

Predajne

Predajne New Yorker sa nachádzajú v krajinách Európy, v severnej Afrike a v Ázii. Na Slovensku pôsobí New Yorker v 19 mestách, najviac z nich, 5 predajní je New Yorker Bratislava. Aktuálne zľavy môže zákazník sledovať v letáku New Yorker.

Drogéria, parfuméria a zdravie

Elektronika a biela technika

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Viac info OK