Hodnotenie

Aktuálne letáky - Orion trade

Ospravedlňujeme sa, ale pre Orion trade nemáme žiadny platný leták.
Mohli by Vás zaujímať aj ďalšie letáky z kategórie Hobby, kutilstvo a domáce potreby, napríklad:

Firma Orion trade s.r.o. bola založená v roku 2001 a patrí medzi najvýznamnejšie veľkoobchody na Slovensku pôsobiace v obore predaja domácich potrieb.

Spoločnosť má sídlo v obci Neded a pôsobí na celom území Slovenskej republiky.

Sortiment predstavuje ponuka viac ako 8 000 druhov tovaru vyrábaného na Slovensku, v Európe aj v Ázii, sme priamymi dovozcami a distribútormi značiek Xeramic, Hobby life a Comfort line.  Ponúkame výrobky z plastov, nehrdzavejúcej ocele, zo skla a keramiky, z dreva a smaltované výrobky. Kompletný sortiment pre veľkoobchodných odberateľov nájdete na www.oriongroup.cz.

V našej ponuke nájdete sortiment z oborov:

- domáce potreby

- kuchynské potreby

- záhradkárske potreby

- pomôcky na upratovanie

- doplnky do kúpeľne

 

Našou snahou je ponúknuť Vám za dobrú cenu kvalitu v spojení s atraktívnym a moderným designom. Náš tovar nakúpite v našich predajniach v Nových Zámkoch a vo Vlčanoch, ako aj v partnerských predajniach po celom Slovensku.

Našou sesterskou firmou v českej republike je Velkoobchod Orion, spol.s r.o. Litomyšl a taktiež ponúkame svoj sortiment aj formou zásielkového obchoduwww.oriondomacepotreby.sk.

Pozrite si tiež české letáky Orion


Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.