Hodnotenie

Aktuálne letáky - Rozbalene.sk

Ospravedlňujeme sa, ale pre Rozbalene.sk nemáme žiadny platný leták.
Mohli by Vás zaujímať aj ďalšie letáky z kategórie Letáky Internetových obchodov, napríklad:

Sme rýdzo obchodnou spoločnosťou so špecializáciou na predajný kanál online akcie. V súčasnosti patríme medzi najväčších predajcov na českých aukčných platformách (Aukro, iKup.cz…) a naša materská spoločnosť LIMAL GmbH sa radí medzi najvýznamnejších predajcov na eBay v Nemecku.

V Čechách pôsobíme od roku 2006 a našim obchodným partnerom ponúkame sprostredkovanie predaja tovaru na typovo odlišných distribučných kanáloch, než aké bežne používajú, alebo zaistenie predaja daného tovaru v iných krajinách Európy, než pre ktoré bol tovar primárne určený. Z tohto dôvodu u nás nájdete ako výbehové modely a skladové zásoby, tak aj tovar so zníženou hodnotou, a to vždy za bezkonkurenčné ceny.

Viac o nás a našich službách sa dozviete na našich oficiálnych stránkach www.limal.cz.

Pozrite si tiež české letáky Rozbaleno


Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.