Procter & Gamble

Procter & Gamble

Procter & Gamble

plienky | vlhčené obrúsky | gély a kapsule | pracie prášky | laky a tužidlá | šampóny a kondicionéry | ručné umývanie | tablety do umývačky

Mnoho z nás ani nevie, za čím všetkým stojí práve táto spoločnosť Procter & Gamble. Výrobky spoločnosti Procter & Gamble používa denne viac ako 4,5 miliardy ľudí na celom svete.


O spoločnosti Procter & Gamble

Pýtate sa, ako je to možné? Vysvetlenie je jednoduché. Používate prostriedky na holenie Gillette? Periete bielizeň práškom Ariel alebo umývate riad populárnym Jarom? Dávate prednosť pri starostlivosti o vaše vlasy značkám Pantene, Head & Shoulders, Wella alebo Wellaflex? Tým pádom ste spokojným zákazníkom spoločnosti Procter & Gamble, ktorá je s Vami naozaj každý deň.


Značky spoločnosti Procter & Gamble

 • Blend-a-Med

  Blend-a-Med

  Značka Blend-a-Med spoločnosti Procter & Gamble je odborníkom v oblasti starostlivosti o ústnu hygienu. Zubné pasty Blend-a-Med poskytujú kompletnú ochranu, pomáhajú udržiavať zdravé ďasná, prirodzene biele zuby a svieži dych. Vyskúšať môžete zubnú pastu 7 Extra Fresh, 3D White Fresh či extra dávku prospešných byliniek prostredníctvom Blend a Med Herbal.

 • Always

  Always

  Hygienické potreby značky Always poskytujú diskrétnu ochranu a pocit bezpečia ženám a dievčatám nielen v priebehu celého menštruačného cyklu, ale aj počas bežných dní. Vložky s ultra absorpčným jadrom rýchlo absorbujú tekutinu a ochráni tak dokonale svoju nositeľku. Vyberať môžete vložky normal, super či night s krídelkami aj bez. Starostlivosť intímiek Always ocenia ženy aj mimo menštruačný cyklus.

 • Ambi Pur

  Ambi Pur

  Ambi Pur poteší predovšetkým všetky citlivé nosy. Široká paleta osviežovačov vzduchu značky Ambi Pur prevonia nielen každý dom a byt, ale aj automobily. Vyskúšať môžete napríklad gélové guľôčky Ambi Pur Gel Crystals, ktoré si vás získajú nielen vôňou, ale aj elegantným vzhľadom, nový rad osviežovačov vzduchu Ambi Pur spray zachytávajúce a neutralizujúce pachy vo vzduchu či obľúbený Ambi Pur WC blok.

 • Ariel

  Ariel

  Produkty značky Ariel čistí, odstraňujú škvrny a rozjasní vaše bielizeň. Maslo, detská strava, červená repa, čierne ríbezle, majonéza, kečup, koreniny, čokoláda, skrátka škvrny všetkých veľkostí i farieb nemajú šancu. Zvoliť môžete starostlivosť o bielu bielizeň, ochranu farieb či extra vôňu. Ariel je k dostaniu práškový, tekutý aj gélový. Ak dávate prednosť pohodliu, určite vás zaujme novinka, gélové kapsule Ariel Power kombinujúci najnovšie technológie v úhľadnom balení.

  Vybraný akčný tovar značky Ariel

  Ariel Prací Prášok 35 praní 2,625 kg

  Ariel Prací Prášok 35 praní 2,625 kg

  Cena 8,49

  Na predajni Tescoinfo

  Platnosť 10.7. - 23.7.2019

  -