Diskusné fórum

Vážení užívatelia serveru Zlacnene.sk,
na stránkach služby Diskusné fórum môžete aktívne komunikovať s inými užívateľmi serveru Zlacnene.sk a vyjadrovať sa k problematike nakupovania, vzájomne si vymieňať skúsenosti a obracať sa s najrôznejšími spotrebiteľskými otázkami na ostatných návštevníkov.

Akcia Kaufland (vložené 28.7.2016) autor: Jan

Dobrý deň, chcel by som sa informovať na akom základe zverejňujete akcie v obchodných reťazcoch ? Dnes 28.7.2016 ste napr. zverejnili začatú akciu na Považský kryštálový cukor v Kauflande za 0,51 EUR.Platnosť akcie od 28.7.2016 - 3.8.2016 Navštívil som osobne predajňu kde o danej akcii nikto nič nevedel.Taktiež ani na oficálnej podpore zákazníkom nič nevedeli.Kto je prosím za toto zodpovedný ?

Pozor na MADUX s.r.o (vložené 8.3.2016) autor: Zizusca

MADUX s.r.o. NEodporucam naozaj nikomu. Okná mi osadili 14.10.2015, dvere nepriliehali, poškriabali mi chladničku, zničili balkonovu stoličku, mužovi náradie, na jedno okno mi zabudli osadiť plastové rozsirovaky, krivo osadili okenný parapet, stavebný odpad vyliali v sprche doodtokoveho žľabu a upchali ho, atď. Od toho dňa sa s nimi natahujem cca raz za týždeň ( raz za dva týždne) telefonujem, poslala som aj dva maili no bez odpovede!! Parapet mi síce prišli vymeniť, aj keď až 18.02.2016!!! Ale sumu za plastové rozsirovaky mi nevrátili a to napriek tomu, že ku mne poslali technika, ktorý si to celé obhliadol, zdokumentoval aj nafotil... Pôvodná cena za plastové okná s príslušenstvom a prácami mi bola vypočítaná na 950€. Následne som objednávku upravila o bočné plastové rozsirovaky na dve okná a cena sa zrazu zmenila na 1090€!!!!! To je 140€ za plastové listy na dve okná!!!! A i tak mi tieto rozsirovaky namontovali len na jedno okno. čiže som prišla o 70€ + škody, ktoré montážnici spôsobili. Vo firme nezodpovedajú na maily, na telefonáty som dostala odpovede typu ja to nemám na starosti, nemám pri sebe papiere, nie je tu kolega ktorý to ma na starosti a pod. Telefónne číslo na zodpovedného pracovníka mi slečna odmietla dať, že to ona nemôže!!! Od marca už nezdvihajú ani telefón!!! Takže žiadna reklamácia a ani žiadny záručný servis!!! Maximálne neprofesionálny prístup firmy MADUX s.r.o !!!!!! NEODPORUCAM túto firmu nikomu, ja som na nich dostala odporúčanie od mojej známej a predsa to takto dopadlo!!! Ani rozsirovaky a ani finančná náhrada!

Neuznáva reklamácia (vložené 31.1.2016) autor: Alena

Dobrý deň, v marci som si kúpila topánky značky mammut, nosila som ich od apríla do novembra, ak bolo dobre počasie. V decembri som ich dala reklamovať, pretože sa mi začala odlepovat okopova špica na pravom polpare a na ľavom polpare sa začína odlepovat. V januári 2016 som si bola pre vyrozumenie reklamácie. Zistila som, že reklamáciu mi neuznali z dôvodu: zistili, že na oboch polparoch je zvršok v prednej časti deformovany. Vrchove dielce z ušné sú nepruzne, suché, trvalo zvlnené. Na pravom polpare je deformácia výraznejšia, viacnásobné prehyby jednotlivých dielcov zvrsku sa pretlacaju do vnútra obuvi. Vnútorný priestor obuvi je v prednej časti zmenšený. Obuv je poškodena - znehodnotena. Vznik poškodenia je ovplyvnený nevhodným zásahom pri používaní a údržbe obuvi. Obuv bola intenzívne premacana a prudko ususena, čím došlo ku stiahnutiu, deformácií vrchovych dielcov z ušné a k porušenia spoja medzi vrchovymi dielcami. Rozsah poškodenia je ovplyvnený ďalším používaním viditeľne poškodenej obuvy. Chcela by som sa opýtať či môžem topánky znovu v predajni v ktorej som ich zakúpila opätovne reklamovať alebo ako mam podľa vás ďalej postupovať. Ďakujem

reklamácia - topánky (vložené 29.6.2015) autor: Erika

Kúpila som si pred mesiacom dámske lodičky. Potešila som sa im, lebo sú krásne, na platforme, vysoký podpätok, vpredu otvorená špička a vzadu sa zapínajú na remienok.V predajni mi boli dobré. Vôbec som netušila, že sa nebudú dať nosiť. Po zhruba 20 minútach sa mi začne posúvať noha dopredu a prsty mám stiahnuté dokopy, strašne to tlači a remienok na členku sa zošuchne dolu a topánky sa vyzúvajú. Kúpila som si aj gelové náplaste do topánok, aby sa nešúchala noha a nič nepomáha. Mala som ich dvakrát obuté. Cena topánok je 45 eur a neviem, či mám právo ich vrátiť, alebo aké právo vôbec mám? Som z toho zúfalá, poradíte mi prosím?

Zlacnene (vložené 13.3.2015) autor: Milan Tulenko

Všetke portály na jednom mieste ktoré ponúkajú zlacnený tovar alebo služby http://zlacnene.webnode.sk a zoznam internetových obchodov http://centrumnakupovania.webnode.sk

neviem,nechápem,nerozumiem... (vložené 13.2.2015) autor: František Stehlík

Dobrý deň,Myslím,že skoro všetci zákazníci "Tesca"majú kartičku cez ktorú dostávame Zľavu na určité tovary.Potom prídu na našu adresu "zľavové kupóny"....Ale čo mám robiť s kupónom,na ktorom je Zľava na kúpanie v Tatralandii - Poprad,keď bývam pri Pezinku ???!!! Čo mám robiť so zľavou do servisu Škoda",keď mám automobil zn.Ford ?!....zľava na dovoz tovaru tuším od 60 eur....no čo teda s tým, čo na to "managéri",čo sú za to platení....neviem...nechápem...nerozumiem.... majte sa....

podvody na blagoevovej v tesku (vložené 10.2.2015) autor: ivan

nechapem preco na blagojevovej v tesku ked maju akciu trebars na pivo 1,5l kelt tak dostanu pre cele ovsiste iba 3 balenia co je 18 ks.na to by sa mohla pozriet aj obchodna inspekcia.

....... (vložené 8.2.2015) autor: Michal

Dňa 7.2. 19:25 som nakupoval v Kauflande pomarančový džús 5x 0,2L (bolo napísané nerozbaľovať !) spolu 3,95. Na cenovke bolo za 5ks 0,79e to som si myslel že budem platiť 0,79e a na koniec som platil 3,95e čo činí že za 1L džúsu som zaplatil cca 4e. Museli sa určite pomýliť v cene a čakám že, mi vrátia rozdiel.

nespokojnost (vložené 3.2.2015) autor: alcznauer

nemam čas nejak sledovat učtenky,ale dnes predsa a zistil som,že klamete a to jednoducho je 3.2.2015 a v čase 9,49,45 som platil tovar na učtenke je čas 9.50 a vedla čislo 01037 144 3396 0045 a ...kolko ste učtovali KAR.KLAS.125g ???????? 1.15 , kolko je napisane na boxe v strede TESCA, týmto činom ste mna slovensky povedane "nasrali" a nebudem si brat obrusok pred usta!!!!!!!!!

Reklamácie na diaľku (vložené 21.1.2015) autor: Tatiana

Nenašla som na portáli KIKu kolonku s možnosťou reklamovať tovar- platbu. Nekontrolovala som si účtenku, až doma som zistila, že mi bol naúčtovaný iný tovar, takže som zaplatila o 8 € viac. Tovar som kupovala v Banskej Bystrici, nemôžem ho ísť osobne reklamovať, lebo som zo Žiliny.

Reklama

Skryť Skryť Rozbaliť

Prihlásiť cez mojeID Prihlásiť Facebookom

Nový užívateľ Zabudnuté heslo

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Viac info OK