Hodnotenie

Aktuálne letáky - Albert

Ospravedlňujeme sa, ale pre Albert nemáme žiadny platný leták.

V marci 2005 vstúpila spoločnosť AHOLD Retail Slovakia na slovenskú maloobchodnú scénu so sieťou supermarketov Albert. Supermarkety Albert asi najviac pripomínajú tradičné domácke "samoobsluhy", umiestnené vždy v blízkom dosahu zákazníkov, ale s podstatne širším sortimentom kvalitného, vždy čerstvého tovaru v sortimente päť až dvanásťtisíc druhov.

Albert ako prvý reťazec uviedol na našom trhu pre svoji zákazníkov privátnu značku "Albert", konkurujúcu svojou kvalitou národným značkám, ale za cenu o 10 až 15 percent nižšiu. Sortiment tovaru pod privátnou značkou je ale ešte širší, v ponuke nájdu zákazníci tiež ďalšie výrobky so značkou EURO SHOPPER - džúsy, kávu, paštétu, chipsy, kečup a drogériový tovar alebo napríklad krmivo pre psy a mačky.

Prednosťou predajní Albert sú vlastné pekárničky zaručujúce priebežné ponuky teplého pečiva a ďalšie zautomatizované prístroje, ako napríklad konvektomaty, ktoré slúžia na tepelné spracovanie produktov živočíšneho pôvodu.

Pozrite si tiež české letáky Albert


Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.