Hodnotenie

Aktuálne letáky - Alza.sk

Ospravedlňujeme sa, ale pre Alza.sk nemáme žiadny platný leták.
Mohli by Vás zaujímať aj ďalšie letáky z kategórie Elektronika a biela technika, napríklad:

Spoločnosť Alza.sk je internetový obchod, ktorý sa zameriava nielen na výpočtovú techniku všetkého druhu, ale ich ponuka obsahuje aj výrobky z oblasti médií a zábavy, hračky, parfumy a hodinky, MAXI drogéria, outdoor a šport, hobby a auto/moto. Medzi hlavný rad produktov patrí tiež elektromobilita, SMART, notebooky a PC, PC doplnky, herná zóna, komponenty, televízory, foto audio video, príslušnstvo, veľké spotrebiče, domácnosť, krása a zdravie, hobby a ďalšie.

Na ich internetovom portáli nájdete všetko, čo potrebujete, pretože grafický dizajn stránky je veľmi prehľadný a dostanete sa vždy tam, kam potrebujete, uľahčí vám to nákup tovaru. Pre záujemcov, ktorí potrebujú s nákupom na Alza.sk pomôcť je priečinok Ako nakúpiť, kde nájdu spoľahlivé inštrukcie, ako nakupovať na stránke. V priečinku Tipy na najlepšie darčeky Alza.sk ponúka skvelé tipy na darčeky pre hociktorú osobu, rozdelením na Pre mužov, Pre ženy, Pre deti, Pre rodinu, čo zákazníkom umožňuje výhodnú inšpiráciu a ľahší výber tovaru.

Spoločnosť Alza.sk je v súčasnosti stabilný a silný partner na trhu s výpočtovou technikou pre celý rad zákazníkov. Ponúka špičkové ceny, širokú ponuku produktov, informácie o aktuálnom vývoji na trhu a o novinkách, maximum produktov skladom a odborný, osobný prístup personálu.

Spoločnosť Alza.cz a.s. má ako jediný maloobchodný predajca výpočtovej techniky v Čechách sklady o ploche 5160m2, v ktorých sú tisíce položiek a desaťtisíce kusov tovaru pre Vaše okamžité nákupy.

Pozrite si tiež české letáky Alza


Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.