Hodnotenie

Aktuálne letáky - Baťa

Ospravedlňujeme sa, ale pre Baťa nemáme žiadny platný leták.

Spoločnosť Baťa a.s. je najväčším predajcom obuvi v ČR a SR. Jej sieť v Českej republike tvorí skoro stovka predajní BAŤA v centrách miest a v nákupných centrách. Na Slovensku predajne BAŤA nájdete vo všetkých väčších mestách a úspešných nákupných centrách. Mnohé predajne, ktoré sú súčasťou našej maloobchodnej siete, boli baťovskými obchodmi už v 20. a 30. rokoch.

Pri zrode spoločnosti, ktorá bola založená vo vtedajšom Československu v meste Zlín, stoja traja súrodenci pochádzajúci z rodiny s dlhoročnou obuvníckou tradíciou. Antonín, Anna a Tomáš Baťovi zakladajú firmu s pôvodným názvom A. & T. Baťa. Týmto krokom ustupujú od tradičného modelu prevažne súkromných obuvníkov vyrábajúcich na zákazku.

Väčšina obchodov prešla rozsiahlymi rekonštrukciami a modernizáciami, pretože cieľom firmy je vybudovať pre svojich zákazníkov prvotriedne pohodlie moderného trendového dizajnu, ktoré sa týka ako usporiadania predajní, tak i poskytovaných služieb. Nemožno tiež zabúdať, že niekoľko ďalších predajní vo veľkých mestách, sú často niekoľkoposchodové domy s veľmi širokým a moderným sortimentom predávaného tovaru. Na území Slovenska pôsobí firma Baťa od roku 1996, kedy bola otvorená jej prvá pobočka v Bratislave. V súčasnej dobe sa tu nachádza 18 predajní rovnomerne rozmiestnených po celom území republiky.

BAŤA ponúka každú sezónu novinky pre ženy, mužov aj deti. K ich sortimentu patria aj doplnky a kabelky. Môžete sa samozrejme tešiť z posezónnych zliav a akcií. Obchod vlastní aj e-shop, v ktorom si môžete tovar kúpiť priamo z domu, pričom poštovné sa neplatí s nákupom nad 19 eur. V takom prípade si môžete tovar z e-shopu vyzdvihnúť aj v kamennej predajni.

Pozrite si tiež české letáky Baťa


Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.