Hodnotenie

Aktuálne letáky - CCC

Ospravedlňujeme sa, ale pre CCC nemáme žiadny platný leták.

CCC S.A. je najväčší predajca obuvi v strednej Európe a najväčší výrobca obuvi v Európe. Na konci roka 2015 CCC spoločnosť zahŕňa 773 obchodov v 16 krajinách, s celkovou predajnou plochou 371,5 tisíc metrov štvorcových. Priemerná veľkosť CCC obchodu je 600 m².

V súčasnej dobe predajne CCC fungujú v 16 krajinách a to v Poľsku, Českej republike, na Slovensku, v Maďarsku, Rakúsku, Slovinsku, Chorvátsku, Turecku, Nemecku a v Bulharsku. Frančízové predajne sa nachádzajú v Rumunsku, Rusku, Lotyšsku, Litve, Ukrajine a Kazachstane.

V priebehu roka spoločnosť CCC predá viac ako 28 miliónov párov obuvi a ponúka takmer päť tisíc modelov. CCC vlastní v súhrne viac ako 67 registrovaných značiek tovaru - najpopulárnejšie sú Lasocki a Sprandi.

História

Začiatky spoločnosti CCC siahajú do prvej polovice 90. rokov kedy bola založená firma Miłek. Od roku 1996 firma začala fungovať pod menom Žołta Stopa a v tej istej dobe sa začal formovať súčasný manažment CCC. V roku 2005 produkcia dosiahla milión párov topánok v priebehu roka. V roku 2006 vznikli dve nové značky: Quazi a Boti. Quazi sa zameriava na exkluzívne topánky a obuv značky Boti je naopak cenovo dostupnejšia. Od roku 2012 je obuv CCC dostupná v Slovenskej republike. Vzniká CCC Obuv S.K. so sídlom v Bratislave. V tom istom roku sa začína v predajniach CCC predávať značka obuvi Lasocki.

Sortiment

Firma CCC ponúka obuv pre ženy, mužov i deti a škála modelov sa pohybuje od športových značkových tenisiek, cez elegantné a vkusné topánky až po papuče. Okrem obuvi je v predajniach značky CCC možnosť zakúpiť doplnky ako batohy či kabelky.

Novinky

Nové kolekcie , trendy a aj leták CCC obuv s aktuálnymi zľavnenými produktmi nájde zákazník na webe www.ccc.eu/sk

Pozrite si tiež české letáky CCC


Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.