XXXlutz.sk I Zľava 20 % na bytové doplnky! Dr. Max I Bioderma 2+1 zadarmo !

Hodnotenie

Aktuálne letáky - DAZA

Ospravedlňujeme sa, ale pre DAZA nemáme žiadny platný leták.
Mohli by Vás zaujímať aj ďalšie letáky z kategórie Hobby, kutilstvo a domáce potreby, napríklad:

Spoločnosť DAZA vznikla v roku 1991. Od tejto doby sa zaoberá predajom nábytku do kancelárií, obývacích izieb, jedální, pracovní, detských izieb, spální, kuchýň... S nami si zariadite každý interiér podľa vašich predstáv.

Pozývame Vás navštíviť štyri vzorkové predajne nábytku v Ružomberku, Dolnom Kubíne, Námestove a v Žiline. V našich predajniach nájdete pod jednou strechou všetky druhy nábytku od rôznych slovenských i zahraničných výrobcov, sedacie súpravy, doplnky ako garníže, matrace, prehozy...

Zaoberáme sa aj veľkoobchodnou činnosťou. Sme výhradnými zástupcami niektorých popredných zahraničných firiem produkujúcich:

- nábytok vyššej kategórie - nábytok vysokej kvality za výborné ceny
- kožené sedacie súpravy s neopakovateľným šarmom navrhnuté talianskymi dizajnérmi spacované s nemeckou precíznosťou
- nábytok strednej kategórie - moderný interiér za slovenské ceny
- čalúnený nábytok -moderný aj štýlový

Vážený zákazník, veríme že Vás naša ponuka zaujme a inšpiruje. Ak sa rozhodnete pre náš nábytok, tak dúfame, že nesklame Vášu dôveru a spríjemní Váš obytný priestor.


Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.