Letáky Digipro

Ospravedlňujeme sa, ale pre Digipro nemáme žiadny platný leták.
Mohli by Vás zaujímať aj ďalšie letáky z kategórie Elektronika a biela technika, napríklad:Nastavte si upozornenie na nový leták Digipro


História značky Digipro siaha do roku 2004, keď sa prvýkrát spustila výroba a distribúcia počítačových zostáv pod značkou Digipro. Ich kvalita, výborný servis a široká ponuka konfigurácií sú hlavné prednosti. V roku 2004 Digipro získalo hodnotenie systému manažérstva kvality podľa normy ISO 9001 : 2000, ktorý sa rozšíril aj na oblasť montáže osobných počítačov značky Digipro. Pre rozšírenie distribúcie a pôsobnosti vznikla v roku 2007 predajná sieť Digipro.

Vyzdvihnite si tovar kdekoľvek v SR, máme širokú sieť pobočiek!

Predajná sieť Digipro má 62 predajní, kde si svoj tovar môžete vyzdvihnúť v deň objednávky alebo najneskôr na druhý pracovný deň. Tovar si môžete zakúpiť aj na splátky prostredníctvom spoločnosti Home Credit.

Na každej pobočke je vám k dispozícii školený personál, ktorý vám ochotne poradí a odpovie na vaše otázky. Vyzdvihnutie tovaru, výmenu, vrátenie alebo reklamáciu môžete vykonať na vašej najbližšej pobočke. Vyberte si najbližšieho partnera!

Digipro, Váš sprievodca svetom ITPri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Viac info OK