Letáky Digipro

Ospravedlňujeme sa, ale pre Digipro nemáme žiadny platný leták.
Mohli by Vás zaujímať aj ďalšie letáky z kategórie Elektronika a biela technika, napríklad:Nastavte si upozornenie na nový leták Digipro:História značky Digipro siaha do roku 2004, keď sa prvýkrát spustila výroba a distribúcia počítačových zostáv pod značkou Digipro. Ich kvalita, výborný servis a široká ponuka konfigurácií sú hlavné prednosti. V roku 2004 Digipro získalo hodnotenie systému manažérstva kvality podľa normy ISO 9001 : 2000, ktorý sa rozšíril aj na oblasť montáže osobných počítačov značky Digipro. Pre rozšírenie distribúcie a pôsobnosti vznikla v roku 2007 predajná sieť Digipro.

Vyzdvihnite si tovar kdekoľvek v SR, máme širokú sieť pobočiek!

Predajná sieť Digipro má 62 predajní, kde si svoj tovar môžete vyzdvihnúť v deň objednávky alebo najneskôr na druhý pracovný deň. Tovar si môžete zakúpiť aj na splátky prostredníctvom spoločnosti Home Credit.

Na každej pobočke je vám k dispozícii školený personál, ktorý vám ochotne poradí a odpovie na vaše otázky. Vyzdvihnutie tovaru, výmenu, vrátenie alebo reklamáciu môžete vykonať na vašej najbližšej pobočke. Vyberte si najbližšieho partnera!

Digipro, Váš sprievodca svetom IT

Drogéria, parfuméria a zdravie

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Viac info OK