Letáky Euronics

Ospravedlňujeme sa, ale pre Euronics nemáme žiadny platný leták.
Mohli by Vás zaujímať aj ďalšie letáky z kategórie Elektronika a biela technika, napríklad:Nastavte si upozornenie na nový leták Euronics


Spoločnosť Euronics začala vznikať  roku 1980, keď malí predajcovia spotrebnej elektroniky pocítili potrebu reagovať na celosvetovú globalizáciu a byť konkurenčne schopní. Nezávislé predajne sa spojili do jednej siete a vytvorili veľkú nákupnú skupinu Euronics International. Zakladajúcimi štátmi bolo Belgicko, Nemecko, Španielsko, Taliansko a Holandsko. Spoločnosť Euronics Slovensko pozostáva z nezávislých predajcov elektroniky, ktorí majú obsiahle informácie o slovenskom trhu, lokálnych potrebách a očakávaniach spotrebiteľa a tak ponúkajú zákazníkom špičkové poradenstvo a výhodné ceny, vďaka tomu, že spoločnosť je celonárodným partnerom. V roku 2004 vstúpila do siete spoločnosť Euronics TPD, držiteľ významných ocenení z odvetvia elektro.

Životné prostredie

Firma Euronics sa snaží pristupovať k životnému prostrediu zodpovedne a motivovať svojich zamestnancov aj zákazníkov ku ekologickej likvidácii starých elektrospotrebičov. Do predajní Euronics stačí priniesť starý a nepotrebný výrobok a firma sa postará o jeho doručenie na príslušné zberné miesto elektronického odpadu. Euronics sa tiež neustále snaží zdokonaľovať technologický postup balenia výrobkov a tým redukovať množstvo použitého materiálu.

Sortiment

Euronics je predajcom všetkých druhov veľkých aj malých elektrospotrebičov, vstavaných spotrebičov, počítačovej techniky, domáceho audio a video elektra, tabletov, mobilných telefónov, foto a video prístrojov.

Nakupovanie v Euronics

Na Slovensku sa nachádza až 76 predajní Euronics, čo znamená, že v každom väčšom meste je aspoň jedna. Všetok sortiment je možné nakupovať aj online v internetom obchode Euronics, prípadne pozrieť dostupnosť jednotlivých produktov v konkrétnych predajniach. V letáku Euronics nájdete všetky aktuálne prebiehajúce akcie na elektro za zvýhodnené ceny.

Pozrite si tiež české letáky Euronics