Letáky Fotolab

Ospravedlňujeme sa, ale pre Fotolab nemáme žiadny platný leták.
Mohli by Vás zaujímať aj ďalšie letáky z kategórie Elektronika a biela technika, napríklad:Nastavte si upozornenie na nový leták Fotolab


Značka FOTOLAB reprezentuje 16 predajní foto-kino, ktorých prevádzkovateľom je akciová spoločnosť CeWe Color (do augusta 2006 pôsobila pod názvom Fotolab Slovakia, a.s.).

Sieť predajní FOTOLAB ponúka svojim zákazníkom na území celej Slovenskej republiky široký sortiment tovaru (analógové a digitálne fotoaparáty, filmy, fotoalbumy, fotorámiky, pamäťové karty, USB kľúče, MP3 prehrávače, audiokazety, videokazety, CD, DVD, brašne, statívy...) a kvalitné fotospracovateľské služby.

Vďaka európskym skúsenostiam a modernému veľkokapacitnému fotolaboratóriu ponúkame široké portfólio služieb v oblasti klasickej i digitálnej fotografie. Okrem toho ešte množstvo FOTODARČEKOV ako napr. foto na hrnček, medvedíka, tričko, vankúš, tašku, ďalej foto-kalendár, puzzle, či sedmové karty s fotografiou. Novinkou je moderná alternatíva fotoalbumu – FOTOKNIHA - originálne vytvorená zakazníkom a profesionálne vytlačená. Odborne zaškolený personál Vám ochotne pomôže pri výbere fototechniky od jednoduchého fotoaparátu až po špičkové digitálne modely.

Pre našich verných zákazníkov ponúkame možnosť členstva v klube PHOTO CLUB, ktorý v súčasnosti eviduje cca 60 000 členov. Pre nich máme pripravené nielen výhodné ceny na tovar a fotospracovateľské služby, ale i bonusový systém, v ktorom za nazbierané body získajú zaujímavé produkty z Katalógu odmien.

Pozrite si tiež české letáky Fotolab