Letáky Koratex

Ospravedlňujeme sa, ale pre Koratex nemáme žiadny platný leták.Nastavte si upozornenie na nový leták Koratex:Spoločnosť KORATEX a.s je na trhu od roku 1991. Dodáva podlahové krytiny, interiérové dvere a športových povrchov od renomovaných výrobcov. Na začiatku podnikania sa firma špecializovala predovšetkým na predaj kobercov, ale postupne dopĺňali ponuku o ďalšie produkty. V sortimente teda nájdeme rôzne typy materiálov od PVC, linolea, laminátových a drevených parkiet, interiérových dverí až po športové povrchy. Spoločnosť je dlhoročným partnerom developerských, stavebných a interiérových firiem, ktoré pôsobia na celom území Slovenské republiky.

Individuálnym prístup a odborné poradenstvo je pre spoločnosť KORATEX, as naprostá samozrejmosť. Svojím prístupom sa zaradila medzi popredných dodávateľov podlahových krytín a interiérových dverí od dodávky až po samotnú realizáciu projektu. Kvalitný servis a podpora nielen architektom, ale aj ďalším subjektom sú pridanou hodnotou služieb spoločnosti KORATEX, a.s.

Drogéria, parfuméria a zdravie

Elektronika a biela technika

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Viac info OK