Hodnotenie

Aktuálne letáky - Koratex

Ospravedlňujeme sa, ale pre Koratex nemáme žiadny platný leták.

Spoločnosť KORATEX a.s je na trhu od roku 1991. Dodáva podlahové krytiny, interiérové dvere a športových povrchov od renomovaných výrobcov. Na začiatku podnikania sa firma špecializovala predovšetkým na predaj kobercov, ale postupne dopĺňali ponuku o ďalšie produkty. V sortimente teda nájdeme rôzne typy materiálov od PVC, linolea, laminátových a drevených parkiet, interiérových dverí až po športové povrchy. Spoločnosť je dlhoročným partnerom developerských, stavebných a interiérových firiem, ktoré pôsobia na celom území Slovenské republiky.

Individuálnym prístup a odborné poradenstvo je pre spoločnosť KORATEX, as naprostá samozrejmosť. Svojím prístupom sa zaradila medzi popredných dodávateľov podlahových krytín a interiérových dverí od dodávky až po samotnú realizáciu projektu. Kvalitný servis a podpora nielen architektom, ale aj ďalším subjektom sú pridanou hodnotou služieb spoločnosti KORATEX, a.s.

Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.