Hodnotenie

Aktuálne letáky - Makro

Ospravedlňujeme sa, ale pre Makro nemáme žiadny platný leták.

Makro Cash & Carry bolo založené ako dcérska spoločnosť firmy SHV Makro. K 1. januári 1998 prevzala všetky veľkoobchodné aktivity spoločnosti SHV Makro v Európe firma METRO AG.

Makro sa zameriava veľkoobchodný predaj širokého sortimentu potravinárskeho aj nepotravinárskeho spotrebného tovaru registrovaným podnikateľom, najmä obchodníkom a firmám podnikajúcim v gastronómii. S obľubou v centrách nakupujú maloobchodníci, veľkoobchodníci aj veľkoodberatelia, akými sú orgány štátnej správy, školy, nemocnice a ďalšie inštitúcie. Tomu zodpovedá aj balenie potravín - viac spotrebiteľských balení vo fólii pre maloobchodníkov a väčšie objemy pre gastronómiu.

Podnikatelia môžu na základe registrácie získať zákaznícku kartu, ktorá im umožňuje vstup nielen do všetkých predajní Metro Cash & Carry ČR, ale aj do celej siete Makro / Metro v ďalších krajinách.

Pozrite si tiež české letáky Makro


Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.