Letáky Nábytok Black Red White

Ospravedlňujeme sa, ale pre Nábytok Black Red White nemáme žiadny platný leták.
Mohli by Vás zaujímať aj ďalšie letáky z kategórie Hobby, kutilstvo a domáce potreby, napríklad:Nastavte si upozornenie na nový leták Nábytok Black Red White


Zásadná zmena, ktorá sa udiala v poslednom čase v nábytkárskom obchodnom sektore na Slovensku je, že do spoločnosti LUTO Slovakia a.s., ktorá je vlastníkom obchodnej siete MEGA Nábytok, vstúpil strategický partner - spoločnosť Black Red White S.A.

Prioritou nového majoritného akcionára je vybudovať najväčšiu sieť obchodov s nábytkom pod názvom "NÁBYTOK BLACK RED WHITE", kde dominantným tovarom bude nábytok z vlastnej produkcie. Celkovo sa plánuje v najbližších piatich rokoch vybudovať približne 20 nových vlastných obchodov a získať do dlhodobého nájmu tiež približne 20 obchodov. Celková predajná plocha by mala byť okolo 60 000 m2.

Výstavba sa bude orientovať na mestá s najväčšou hustotou osídlenia, najväčšie spádové oblasti a samozrejme sa bude prihliadať na nákupný potenciál oblasti. Novo pripravovaná nová sieť obchodov s nábytkom Black Red White bude pravidelne podporovaná rôznymi marketingovými aktivitami. Budú pravidelné akcie vo forme letákov až do schránok, kde si budú môcť kupujúci vybrať z najširšej ponuky nábytku, aká v tomto období existuje. Silná podpora bude samozrejme aj v podobe katalógov, ktoré si môžu vyzdvihnúť klienti priamo na obchodných prevádzkach.

Spoločnosť Black Red White S.A. patrí medzi najväčších výrobcov nábytku v strednej a východnej Európe. Jej ročný obrat je viac ako 500 000 tis. Eur. Je viac ako predpoklad, že plány, ktoré sa stanovili novým vedením spoločnosti, budú vo veľmi krátkej dobe realizované.

Pozrite si tiež české letáky Black Red White