Hodnotenie

Aktuálne letáky - NITRAZDROJ

Ospravedlňujeme sa, ale pre NITRAZDROJ nemáme žiadny platný leták.

NITRAZDROJ je slovenská obchodná sieť založená začiatkom roku 2004 so zámerom predávať a distribuovať potraviny vo veľkoobchode a maloobchode. Je členom nákupnej aliancie CBA SK, a.s, ktorá patrí na slovenskom trhu k najvýznamnejším. V oblasti Nitrianskeho a Trnavského kraja prevádzkuje 30 predajní. Jej prioritou je ponúkať zákazníkom široký sortiment kvalitných a čerstvých potravín, drogérie a iných každodenných potrieb za prijateľné ceny. Okrem toho Vám ponúka možnosť platiť platobnou kartou, výhody zákazníckej karty. Pokiaľ potrebujete poradiť s darčekom pre kohokoľvek, ochotne Vám poradia a vyskladajú ten najlepší a najkrajší darčekový kôš, prípadne vyrobia sladkú kyticu, ktorá poteší každú dámu. Spoločnosť NITRAZDROJ ponúka chutné zákusky, torty a kávu vo svojich cukrárňach aj na objednávku. Podporuje predaj slovenských výrobkov, a tak nájdete v ponuke množstvo výrobkov od regionálnych výrobcov. V ponuke je aj široký sortiment čerstvého chleba a pečiva, ktoré dokladajú 3x do dňa ešte teplé. 

Táto tradičná, domáca, slovenská obchodná sieť bola založená 26. februára 1994, so zameraním na distribúciu a predaj potravín vo veľkoobchode a maloobchode. NITRAZDROJ, a.s. je členom medzinárodnej franchise CBA. Zamestnáva viac ako 500 zamestnancov. Pôsobí v 8 mestách Nitrianskeho a Trnavského kraja. Prioritou spoločnosti je byť čo najbližšie k vám, našim zákazníkom. Zamestnanci NITRAZDROJ sú profesionálne školení, aby svojim zákazníkom boli pripravení vždy poradiť a pomôcť. Výhodou nákupu v spoločnosti je rýchly nákup, takto sa nemusíte obávať dlhých radov.Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.