Hodnotenie

Aktuálne letáky - Proma

Ospravedlňujeme sa, ale pre Proma nemáme žiadny platný leták.

Počiatky aktivít spoločnosti siahajú do roku 1992, kedy sa vtedajší obchodné združenie zaoberalo predajom brusiva, nástrojov a elektronáradia. Činnosť združenia sa neskôr profilovala a prevážila orientácia na dodávky kvalitného elektronáradia a obrábacích strojov. Od roku 1996 sa združenie premenilo na spoločnosť PROMA SK sro.

Spoločnosť PROMA SK s.r.o. je významným dodávateľom elektronáradie, obrábacích strojov na trhoch Českej a slovenské republiky, Poľska, Ruska, pobaltských republík a ďalších európskych krajín a výhradným dovozcom holandského elektronáradia značky FERM.

Sortiment je určený širokému okruhu zákazníkov z radov domácich kutilov, remeselníkov a tiež odborných, modelárskych aj údržbových dielní či stredne sériových kovorobotníci a drevoobrábacích prevádzok. Veľké uplatnenie nachádzajú stroje aj v školských a učňovských zariadeniach.


Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.