Hodnotenie

Aktuálne letáky - SAPELI

Ospravedlňujeme sa, ale pre SAPELI nemáme žiadny platný leták.
Mohli by Vás zaujímať aj ďalšie letáky z kategórie Nábytok, napríklad:

SAPELI je najväčším a historicky taktiež najstarším výrobcom dverí v Česku. Naše úspechy sú postavené na špičkovom dizajne a precíznej kvalite bez akýchkoľvek kompromisov. Vyrábame dvere, na ktoré sa zákazníci môžu spoľahnúť, a ktoré sa stanú ozdobou každého interiéru. Výber je prakticky neobmedzený, ponúkame desiatky možných kombinácií materiálu dverí, povrchovej úpravy, dekoru, presklenia či kovania.

VYUŽITÍ MATERIÁLŮ TÉ NEJVYŠŠÍ KVALITY

Dokonalé spracovanie dverí SAPELI vychádza z použitia najmodernejších technológií (priemerný vek strojového parku je menej než 5 rokov) a práce tímu skutočných odborníkov. Všetky produkty starostlivo skúšame ešte pred tým, než ich uvoľníme do predaja. Napríklad dvere na použitie v domácnostiach bežne podrobujeme sérii 200-tisíc otváracích cyklov. Vďaka tomu sa môžeme jednoznačne postaviť za spoľahlivosť dverí SAPELI a na mnohé produkty poskytujeme záruku až 5 rokov!

Naše korene siahajú do 19. storočia a renomé sme si vybudovali už za masarykovskej republiky. Od roku 1992 píšeme novodobú históriu SAPELI. Nadväzujeme na to najlepšie z tradície českej drevárskej výroby. Príbeh SAPELI je dôkazom, že invencie, charizma a zaujatie pre vec dokáže skoro zázraky. V našej súčasnej pozícii sme značkou, ktorá dokáže predvídať a je plne pripravená na priania a potreby zákazníkov. Komunita SAPELI sa vďaka tomu neustále rozrastá. Každý, kto kúpil a vyskúšal dvere SAPELI, ich totiž môže odporučiť svojim priateľom.

Pozrite si tiež české letáky Sapeli


Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.