Hodnotenie

Aktuálne letáky - SHARK Computers

Ospravedlňujeme sa, ale pre SHARK Computers nemáme žiadny platný leták.
Mohli by Vás zaujímať aj ďalšie letáky z kategórie Elektronika a biela technika, napríklad:

Spoločnosť SHARK pôsobí na trhu už viac ako 15 rokov a je najväčším predajcom výpočtovej techniky. 
V súčasnosti má SHARK 10 maloobchodných prevádzok vo všetkých krajských mestách na Slovensku a prevádzkuje internetový obchod, v ktorom ponúka široký výber produktov, ktorý spokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov. Internetový obchod je veľmi prehľadný a ponúka naozaj široký výber produktov ušitých presne pre potreby zákazníkov. V ich ponuke je šíroké spektrum notebookov (office a internet, multimediálne, herné, profesionálne, ultrabooky, mini notebooky), počítačov (office a internet, multimediálne, herné, pracovné stanice, all in one, tenký klient, NUC). Na výber sú monitory, sieťové prvky (routre, switche, USB adaptéry, WiFi adaptéry, HomePlug, sieťové karty, konzoly, inteligentná domácnosť...),  servery, software (Microsoft, Adonis, Adobe, ESET. Môžete si vybrať zo širokej ponuky smartphonov, tabletov, klasických telefónov. Ak potrebujete len PC doplnky, Shark Computers má v ponuke všetky možné druhy PC doplnkov (tlačiarne, klávesnice a myši, externé disky, reproduktory, slúchadlá, headsety, USB kľúče, pamäťové karty, projektory, skenery, káble a redukcie, média, CD, DVD, webkamery, interaktívne tabule...). K ich elektornike patria aj komponenty ako napríklad pevné disky, procesory, pamäte, grafické karty, základné dosky, zvukové karty, optické mechaniky, radiče a rozširujúce karty. Nakoniec nesmie chýbať TV a elektro (televízory, herná zóna, satelitná technika, audiotechnika, fotoaparáty, kamery, GPS navigácie, E-book readre, telefóny-pevná linka, šport a voľný čas, LED svetelné zdroje, záložné zdroje...). Zákazníkom ponúka široké portfólio produktov za výborné ceny a tiež poradenské, finančné a servisné služby.


Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.