Colgate-Palmolive

Colgate-Palmolive

mydlá | sprchovacie gély a peny | ústne vody | zubné pasty

Spoločnosť Colgate-Palmolive patří medzi popredných svetových výrobcov prípravkov v oblasti ústnej hygieny, staroslivosti o telo, čistiacich prípravkov a krmív pre domáce zvieratá.

O spoločnosti Colgate-Palmolive

Spoločnosť pôsobí vo viac než 200 krajinách a svoje orálne prípravky predáva pod medzinárodne známymi značkami ako sú Colgate, elmex, meridol a Duraphat. Svoj úspech spoločnosť Colgate-Palmolive zakladá na kontinuálnej produktovej inovácii a blízkej spolupráci s poprednými odborníkmi v oblasti zubného lekárstva, s pacientmi a s komunitami, v ktorých pôsobí.

Značky spoločnosti

Colgate

Colgate

Colgate, to je celá škála zubných pást, zubných kefiek, ústnych vôd a zubných nití prvotriednej kvality. Produkty určené pre zubnú hygienu Colgate sú vyrobené tak, aby vyhovovali všetkým užívateľom a dokázali si poradiť s väčšinou problémov, s ktorými sa naše zuby a ďasná môžu stretávať. Značka Colgate myslela aj na deti a pripravila špeciálny rad výrobkov, ktoré sú nielen praktické a prospešné, ale aj hravé.

Palmolive

Palmolive

Telová kozmetika Palmolive premení každodennú nudnú starostlivosť o telo v niečo výnimočné. Z naozaj rozsiahlej ponuky kondicionérov, balzamov, mydiel, sprchových gélov, telových mliek, šampónov, pien a gélov na holenie si vyberie naozaj každý. Ak chcete premeniť kúpeľ či sprchu v luxusnej zážitok, stačí siahnuť po prípravkoch z radov Palmolive Aroma Therapy či Palmolive Thermal Spa.

Ajax

Ajax

Mať čistý a voňavý domov bez baktérií nemusí byť nesplniteľným snom. Spoločnosť Colgate-Palmolive nám pod značkou Ajax prináša veľa produktov vhodných pre starostlivosť o domácnosť. V ponuke nájdeme nielen univerzálne čistiace prostriedky, ale aj čističe okien, kúpeľňové čističe, umývacie prostriedky na riad a prášky na čistenie či tekutý čističe v spreji.

Hill's

Hill's

Spoločnosť Colgate-Palmolive myslí nielen na ľudské zákazníkov, ale aj na našedomácí miláčikov. Pod značkou Hill 'nám ponúka nutrične vyvážené krmivo, ktoré nielen výborne chutí, ale pomáha udržať naše zvieracích kamarátov šťastné a zdravé.

Elmex

Elmex

Výskumný tím elmex® vyvinul koncept zubnej starostlivosti vhodné pre rôzne vekové skupiny, ktorá vyhovuje potrebám troch najdôležitejších vývojových štádií detí: koncept elmex® Kids. Máme toho s vami toľko spoločného. Premýšľate nad každým rozhodnutím, aby bolo čo najlepšie pre vašu rodinu i pre celý svet. V rámci čoho uvažujete tiež nad tým, aby ste používali bezpečné, efektívne a prírodné produkty. A my, po dobu viac ako 45 rokov, pomáhame ostatným žiť bezpečnejšie a prirodzený život a premýšľame preto nad výrobou našich produktov.

Reklama

Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.