Danone

Danone

jogurty

Jogurt je neoddeliteľnou súčasťou ľudského stravovania už po stáročia. Vlastný proces fermentácie mlieka a používané jogurtové kultúry sa po stáročia nezmenili. To čo sa výrazne zmenilo, je vlastné technologické zariadenie a hygienické štandardy.

Adresa:
Danone a.s.
Vinohradská 2828/151
130 00 Praha 3
Česká republika

O spoločnosti Danone

Spoločnosť Danone kladie od začiatku svojej existencie dôraz na zdravie a zdravú výživu svojich zákazníkov. Prvé jogurty Danone vyrobil v roku 1919 v Španielsku zakladateľ spoločnosti Isaac Carasso.

Koncern Danone je najväčším výrobcom čerstvých mliečnych výrobkov na svete a druhým najväčším výrobcom minerálnej vody. Od roku 2007, kedy odkúpil spoločnosť Numico, je tiež výrobcom detskej výživy a medical nutrition - špeciálnej výživy pre zdravotné účely. Rozšírením výroby zdraviu prospešných jogurtov do Francúzska a následne do celého sveta na seba spoločnosť Danone prebrala okrem ekonomickej role aj dôležitú spoločenskú zodpovednosť. Preto sa zameriava aj na podporu vedy, výskumu, vzdelávania a šírenia informácií.

Značky spoločnosti

Actimel

Actimel

Actimel je lahodný zakysaný jogurtový nápoj, ktorý obsahuje dve jogurtové kultúry Lactobacillus bulgaricus a Streptococcus thermophilus. Naviac je obohatený o tretiu unikátnu kultúru s chráneným názvom L. casei Danone ® Tento kmeň vybrali odborníci spoločnosti Danone z 3 500 kmeňov probiotických baktérí. Vysoká koncentrácia kultúr L. casei Danone ®, ktorá sa pohybuje okolo 10 miliárd v každej fľaštičke, tiež zaručuje ich schopnosť odolať kyslému prostrediu nášho žalúdka.

Activia

Activia

Activia obsahuje okrem bežných jogurtových kultúr i unikátnu živú kultúru Bifidobacterium animalis DN-173 010 s obchodným názvom Bifidus ActiRegularis®. Dodávaním tejto kultúry do zažívacieho traktu dochádza k zvyšovaniu počtu bifidobaktérií v mikroflóre, ktoré prirodzenou činnosťou zažívacieho traktu sa vylučujú. Baktérie Bifidus ActiRegularis ® sú obsiahnuté iba v Activia od Danone - žiadny iný bežný jogurt túto kultúru neobsahuje.

Vybraný akčný tovar značky Activia

-20%Danone Activia 120 g

Danone Activia 120 g

Na predajni:
Tesco: malé hypermarkety, veľké hypermarkety, obchodné domy.... viac možností

Platnosť: 31.12. - 26.1.2020

Cena: 0,44

-20%Danone Activia 120 g

Danone Activia 120 g

Na predajni:
Tesco: malé hypermarkety, veľké hypermarkety, obchodné domy.... viac možností

Platnosť: 2.1. - 28.1.2020

Cena: 0,40

Danone

Danone

Nové Jogurty Danone prinášajú bohaté množstvo ovocia vo vynikajúcom jogurte. Potešenie z dobrej chuti jogurtu Danone spočíva v tom, že je pripravený iba z čerstvého mlieka, živých jogurtových kultúr a ovocia.

Fantasia

Fantasia

Fantasia je výborný jogurt, ktorý si namiešate priamo v tégliku. Vybrať si môžete z niekoľkých lákavých príchutí. Tradičnými a obľúbenými príchuťami sú jahoda, višňa a chrumkavé čokovločky. Tento jogurt má svoje miesto nielen v čase raňajok či ako lahodná pochúťka medzi jedlami.

Vybraný akčný tovar značky Fantasia

-37%Danone Fantasia 122 g

Danone Fantasia 122 g

Na predajni:
Billa

Platnosť: 22.1. - 28.1.2020

Cena: 0,37

Kostíci

Kostíci

Kostíci patria už mnoho rokov medzi najobľúbenejšie značky jogurtov u detí. Je to najmä kvôli zábave, ktorú Kostíci prinášajú a chuti, ktorú si deti zamilujú. Ako už napovedá názov jogurtu Kostíci, záleží nám nielen na chuti a zábave, ktorú si deti tak obľúbili, ale predovšetkým na dobrom stave kostí u detí. Okrem prirodzene sa vyskytujúceho vápnika z mlieka obsahujú jogurty Kostíci vápnik navyše, ktorý do nich pridávame. Dbáme na to, aby jogurt Kostíci bol lahodný a jemný produkt pre deti. Jedná sa o výrobok najvyššej kvality - jogurt z kvalitného mlieka, živých jogurtových kultúr a ochucujúce zložky, ktorý neobsahuje žiadne umelé farbivá a žiadne konzervanty.

Vybraný akčný tovar značky Kostíci

-31%Danone Kostíci 107 g

Danone Kostíci 107 g

Na predajni:
Billa

Platnosť: 15.1. - 21.1.2020

Cena: 0,45

-17%Danone Kostíci 109 g

Danone Kostíci 109 g

Na predajni:
TERNO

Platnosť: 16.1. - 22.1.2020

Cena: 0,49

Oikos

Oikos

Oikos je lahodný smotanový jogurt, ktorý si môžete vychutnať v piatich príchutiach. Okrem obľúbenej jahody alebo čučoriedky môžete napríkad ochutnať napríkad netradičný slaný karamel. Doprajte si božský pocit s Oikosom či už máte chuť na sladké popoludní alebo si chcete v pokoji niečo dopriať večer.

Danette

Danette

Mliečne krémové dezerty Danette ponúkajú pôžitok v dvoch lahodných príchutiach - vanilka a čokoláda. Skroťte svoju chuť na sladké a ponorte sa do čokoládového či vanilkového opojenia s Danette.

Reklama

Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.