Ferrero

Ferrero

Vysoká akosť, presnosť remeselnej práce, čerstvosť výrobku, starostlivý výber najjemnejších surovín, úcta k našim zákazníkom a ohľad na nich: to sú „kľúčové slová“ spoločnosti Ferrero a hodnoty, ktoré pomáhajú k tomu, aby jej pralinky boli známe miliónom spotrebiteľov na celom svete a boli medzi nimi obľúbené. Výrobky spoločnosti Ferrero sú výsledkom inovácií, a sú preto nenapodobiteľné. Pretože sú hojne distribuované, dostali sa do povedomia a stali sa súčasťou zvyklostí mnohých krajín, kde sú často považované za kultúrne ikony.

O spoločnosti Ferrero

Ferrero je súčasne synonymom starostlivosti o hygienu pracovného prostredia, o životné prostredie, pozornosti k spoločenským problémom a miestnym spoločenstvám, v ktorých spoločnosť a jej zamestnanci pôsobia.

Dnes má mnoho výrobkov Ferrero „globálnu“ povahu, čo znamená, že sa predáva všade. Ferrero je v súčasnosti štvrtý najväčší výrobca cukroviniek na svete. 

Avšak typickým rysom spoločnosti Ferrero je, že je globálne lokálna (myslí globálne, koná lokálne), čo znamená, že sa zameriava na medzinárodný rozvoj bez vynechávania úverovania dobrých vzťahov s miestnymi spoločnosťami v krajinách svojej pôsobnosti. 

V centre našej stratégie vždy stojí spotrebiteľ. Vzťah spoločnosti Ferrero k jej spotrebiteľom je založený na dlhodobej vzájomnej dôvere, budovanej rokmi skúseností, odborného prístupu, pochopenia a intuície. To je meradlo záujmu spoločnosti Ferrero o potreby zákazníkov a súčasne kľúčový faktor obchodného úspechu spoločnosti.

Značky spoločnosti

Duplo

Duplo

Oblátky plnené krémom (45,5 %) a celými lieskovcami poliate mliečnou čokoládou.

Yogurette

Yogurette

Mliečna čokoláda s náplňou s jahodovo-jogurtovou príchuťou (49,5 %).

Kinder

Kinder

Vďaka svojej receptúre s lahodnou krémovou mliečnou náplňou je Kinder Chocolate dokonalou malou maškrtou – špeciálne vytvorenou pre deti a spokojné mamičky. Kinder Chocolate neobsahuje žiadne umelé farbivá ani stužené tuky. Každá tyčinka detskej veľkosti je zabalená samostatne.

Nutella

Nutella

HISTÓRIA História Nutelly® je inšpirujúci príbeh lásky a vášne spojený s dôkladným výberom a spracovaním tých najkvalitnejších surovín s cieľom vytvorenia jedinečného a neporovnateľného produktu. Preto dnes veľa rodín po celom svete začína svoje raňajky s touto nátierkou a úsmevom.

Vybraný akčný tovar značky Nutella

Raffaello

Raffaello

Chrumkavá oblátka posypaná strúhaným kokosom, s celou mandľou vo vnútri.

Mon Cheri

Mon Cheri

Čokoládové bonbóny plnené celou čerešňou v likéri.

Tic Tac

Tic Tac

Legendárny Summer of Love splodil veľa osviežujúcich nápadov, ale iba Ferrero prišlo s takým, ktorý zostáva svieži už viac ako 45 rokov. Dnes môžeme povedať, že to bol malý bonbón pre človeka, ale veľký skok k osvieženiu pre ľudstvo.

Ferrero  Rocher

Ferrero Rocher

Oblátky poliate mliečnou čokoládou s drvenými lieskovcami, náplňou (40,5 %) a celými lieskovcami.

Reklama

Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.