Ferrero

Ferrero

Ferrero

čokolády | sušienky a oplátky

Vysoká akosť, presnosť remeselnej práce, čerstvosť výrobku, starostlivý výber najjemnejších surovín, úcta k našim zákazníkom a ohľad na nich: to sú „kľúčové slová“ spoločnosti Ferrero a hodnoty, ktoré pomáhajú k tomu, aby jej pralinky boli známe miliónom spotrebiteľov na celom svete a boli medzi nimi obľúbené. Výrobky spoločnosti Ferrero sú výsledkom inovácií, a sú preto nenapodobiteľné. Pretože sú hojne distribuované, dostali sa do povedomia a stali sa súčasťou zvyklostí mnohých krajín, kde sú často považované za kultúrne ikony.


O spoločnosti Ferrero

Ferrero je súčasne synonymom starostlivosti o hygienu pracovného prostredia, o životné prostredie, pozornosti k spoločenským problémom a miestnym spoločenstvám, v ktorých spoločnosť a jej zamestnanci pôsobia.

Dnes má mnoho výrobkov Ferrero „globálnu“ povahu, čo znamená, že sa predáva všade. Ferrero je v súčasnosti štvrtý najväčší výrobca cukroviniek na svete. 

Avšak typickým rysom spoločnosti Ferrero je, že je globálne lokálna (myslí globálne, koná lokálne), čo znamená, že sa zameriava na medzinárodný rozvoj bez vynechávania úverovania dobrých vzťahov s miestnymi spoločnosťami v krajinách svojej pôsobnosti. 

V centre našej stratégie vždy stojí spotrebiteľ. Vzťah spoločnosti Ferrero k jej spotrebiteľom je založený na dlhodobej vzájomnej dôvere, budovanej rokmi skúseností, odborného prístupu, pochopenia a intuície. To je meradlo záujmu spoločnosti Ferrero o potreby zákazníkov a súčasne kľúčový faktor obchodného úspechu spoločnosti.

Značky spoločnosti Ferrero

 • Duplo

  Duplo

  Oblátky plnené krémom (45,5 %) a celými lieskovcami poliate mliečnou čokoládou.

 • Yogurette

  Yogurette

  Mliečna čokoláda s náplňou s jahodovo-jogurtovou príchuťou (49,5 %).

 • Kinder

  Kinder

  Vďaka svojej receptúre s lahodnou krémovou mliečnou náplňou je Kinder Chocolate dokonalou malou maškrtou – špeciálne vytvorenou pre deti a spokojné mamičky. Kinder Chocolate neobsahuje žiadne umelé farbivá ani stužené tuky. Každá tyčinka detskej veľkosti je zabalená samostatne.

  Vybraný akčný tovar značky Kinder

  Kinder Schoko 125 g

  Kinder Schoko 125 g

  Cena 1,89

  Na predajni Billa

  Platnosť 17.7. - 23.7.2019

  -