Gaston

Gaston

Gaston

konzervy, instatné jedlá (paštéty)

V roku 1991 začala svoju činnosť spoločnosť GASTON, s.r.o. zameriavajúce sa na import a distribúciu potravín do Českej a slovenskom republike. V ponuke nájdeme tovaru z celého radu krajín, ako je Thajsko, Čína, Poľsko, Grécko, Pobaltia, Filipíny, Indonézia, Turecko, Španielsko, Portugalsko, Maroko, Francúzsko, Nemecko, Holandsko, Taliansko, Bulharsko, Maďarsko, Island, India, Vietnam , Papua Nová Guinea, Maurícius, Peru. Od roku 1996 spoločnosť Gaston rozšírila svoju činnosť o export potravín a v súčasnosti dováža spolu so spolupracujúcimi spoločnosti trvanlivé potraviny do 20 krajín Európy.


O spoločnosti Gaston

GASTON, s.r.o. prináša na náš stôl prevažne konzervované tovaru, a to rôzne druhy rýb od tuniaka až po tresčiu pečeň, ovocie, zeleninu a mäsové výrobky. Pochutnať si môžeme napríklad na broskyniach, jahodách, ananásu, šampiňónoch, hrášku, paprikách a dokonca celom paradajkovom programu. Okrem toho ponuka číta aj olivové oleje, cestovín a ryžu.


Značky spoločnosti Gaston

 • Giana

  Giana

  Jednou zo značiek spoločnosti GASTON, s.r.o. je "Giana", v ktorej repertoári nájdeme tovar štandardnej kvality. Konzervy a trvanlivé potraviny Giana sú k dostaniu v mnohých obchodoch a predajniach nadnárodných spoločností, ako je Albert, Globus, Tesco a ďalšie. Medzi obľúbené produkty bezpochyby patrí tuniakové konzervy Giana, konzervované ovocie a zelenina, oleje a ďalšie.

 • Asia World

  Asia World

  Asia World je značkou spoločnosti GASTON, s.r.o. a nájdete pod ňou treba kokosové mlieko, rôzne ázijské omáčky a trebárs aj suroviny na sushi.

 • Franz Josef Kaiser

  Franz Josef Kaiser

  Franz Josef Kaiser je super prémiovou značkou spoločnosti GASTON, s.r.o. Pod touto značkou nájdete najrôznejšie výrobky z rýb v konzerve, nakladané ovocie, zeleninu, huby a tie najkvalitnejšie oleja.

  Vybraný akčný tovar značky Franz Josef Kaiser

  Kaiser Franz Josef Exclusive 170 g

  Kaiser Franz Josef Exclusive 170 g

  Cena 1,99

  Na predajni Billa

  Platnosť 17.7. - 23.7.2019

  -