{[{[ZVR34ZVR]}]}

Gaston

Gaston

V roku 1991 začala svoju činnosť spoločnosť GASTON, s.r.o. zameriavajúce sa na import a distribúciu potravín do Českej a slovenskom republike. V ponuke nájdeme tovaru z celého radu krajín, ako je Thajsko, Čína, Poľsko, Grécko, Pobaltia, Filipíny, Indonézia, Turecko, Španielsko, Portugalsko, Maroko, Francúzsko, Nemecko, Holandsko, Taliansko, Bulharsko, Maďarsko, Island, India, Vietnam , Papua Nová Guinea, Maurícius, Peru. Od roku 1996 spoločnosť Gaston rozšírila svoju činnosť o export potravín a v súčasnosti dováža spolu so spolupracujúcimi spoločnosti trvanlivé potraviny do 20 krajín Európy.

{[{[ZVR215ZVR]}]}

O spoločnosti Gaston

GASTON, s.r.o. prináša na náš stôl prevažne konzervované tovaru, a to rôzne druhy rýb od tuniaka až po tresčiu pečeň, ovocie, zeleninu a mäsové výrobky. Pochutnať si môžeme napríklad na broskyniach, jahodách, ananásu, šampiňónoch, hrášku, paprikách a dokonca celom paradajkovom programu. Okrem toho ponuka číta aj olivové oleje, cestovín a ryžu.

Značky spoločnosti

Giana

Giana

Jednou zo značiek spoločnosti GASTON, s.r.o. je "Giana", v ktorej repertoári nájdeme tovar štandardnej kvality. Konzervy a trvanlivé potraviny Giana sú k dostaniu v mnohých obchodoch a predajniach nadnárodných spoločností, ako je Albert, Globus, Tesco a ďalšie. Medzi obľúbené produkty bezpochyby patrí tuniakové konzervy Giana, konzervované ovocie a zelenina, oleje a ďalšie.

Asia World

Asia World

Asia World je značkou spoločnosti GASTON, s.r.o. a nájdete pod ňou treba kokosové mlieko, rôzne ázijské omáčky a trebárs aj suroviny na sushi.

Franz Josef Kaiser

Franz Josef Kaiser

Franz Josef Kaiser je super prémiovou značkou spoločnosti GASTON, s.r.o. Pod touto značkou nájdete najrôznejšie výrobky z rýb v konzerve, nakladané ovocie, zeleninu, huby a tie najkvalitnejšie oleja.

Reklama
{[{[ZVR7ZVR]}]}
{[{[ZVR8ZVR]}]}
{[{[ZVR203ZVR]}]}
{[{[ZVR81ZVR]}]}
{[{[ZVR82ZVR]}]}

Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.

{[{[ZVR205ZVR]}]}